Aizvērt

Lai beigās ir sajūta, ka izdarīts viss

2019. gada 30. novembrī, 15:00
Raksta autors: Kristīne Duļbinska
Lai beigās ir sajūta, ka izdarīts viss
Kuldīgas kultūras centra izpilddirektors Andris Grīnvalds nejūtoties kā darbaudzinātājs, vien no sirds darot savu darbu.
Foto: Kristīne Duļbinska
Konkursa "Kuldīgas novada uzņēmēju un amatnieku gada balva"kategorijā "Mentors" ieteiktais pasākumu rīkotājs un vadītājs, radioraidījuma "Autolaiks" vadītājs un rallija komentētājs Andris Grīnvalds par nomināciju ir pārsteigts.
Viņš strādā no sirds – gan pamatdarbā kultūras centrā, gan Kurzemes Radio, kur jau gadiem vada raidījumu Autolaiks un komentē autoralliju. „Ja kaut kas jādara, tad tā, lai beigās ir sajūta, ka esmu izdarījis visu, ko varēju. Drebulis vienmēr ir iekšā neatkarīgi no tā, vai pasākums liels vai mazs. Man patīk tas, ko daru, tāpēc te strādāju. Labākais ir fināls, kad redzu, ka viss izdevies,” teic pieredzes bagātais pasākumu rīkotājs. No kultūras centra rīkotajiem pašu visvairāk pārsteidzis pikniks pie Māras dīķa.

Andris stāsta gan par praktikantiem kultūras centrā, ar kuriem strādājis, gan par skolā nostrādāto laiku, par ko palikušas labas atmiņas, – liela daļa bijušo skolēnu arī šodien nākot klāt uz ielas un sveicinot, lai gan paraugskolotājs viņš neesot bijis, piebilst A.Grīnvalds. Daudz pasākumu savulaik rīkojis savā pagastā Padurē, bet arī tagad malā nestāvot.

„Pats kādreiz braucu rallijā, un ar to cilvēks saslimst tikai vienreiz,” Andris skaidro, kāpēc komentē autosportu. Tas esot ārkārtīgi atbildīgi, jo komentētājam jābūt labi sagatavotam, jāsaprot tas, ko runā. A.Grīnvalds labi apzinās: tie, kuri viņu klausās, iespējams, visu zinot labāk, tāpēc komentēšanai jāgatavojas rūpīgi.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi