Aizvērt

Jauni mikroautobusi

2019. gada 28. novembrī, 15:16
Raksta autors: Lāsma Reimane
Jauni mikroautobusi
Kabiles un Vārmes pagastu pārvalžu rīcībā Kuldīgas novada pašvaldība nodevusi "Volkswagen Caravelle LR" deviņvietīgus mikroautobusus.
Foto: Lāsma Reimane
Šodien, 28. novembrī, Kuldīgas novada pašvaldība Kabiles un Vārmes pagastu pārvalžu rīcībā nodeva "Volkswagen Caravelle LR" deviņvietīgus mikroautobusus, ko izmantos skolēnu pārvadāšanai.
Pašvaldība transportlīdzekļus nomās operatīvajā līzingā uz pieciem gadiem. Kopumā abu mikroautobusu noma izmaksās 70 450,20 eiro (bez PVN).

Kabiles pagasta pārvaldes vadītāja Elīna Ose: „Līdz šim braucām ar ļoti nolietotu Ford Transit busiņu. Tas ļoti bieži atradās servisā. Novembra sākumā tas saplīsa pavisam. Visu novembri esam aizlienējuši mikroautobusu no Kurmāles pagasta. Tā kā šis ir mūsu Ziemassvētku brīnums. Rīt busiņš jau vedīs bērnus uz skolu. No rīta, vedot skolēnus uz skolu, šoferis nobrauc ap 70 kilometriem. Bet mēs vēl vedam trīs reizes nedēļā Kabiles pamatskolas bērnus uz mūzikas skolu Kuldīgā. Kopumā nobraukt sanāk ļoti daudz.”

Mikus Šulcs saka, ka par skolēnu autobusa šoferi Kabilē viņš strādājot gadu, un priecājas par jauno mikroautobusu: „Līdz šim braucu ar vecu autobusu, kāds bija, ar tādu bija jāiztiek. Visam jau pielāgojas, bet tagad noteikti būs labāk. Dienā nobraucu vairāk nekā 100 kilometru.”

Vārmes pagasta pārvaldes vadītāja Lelde Ose: „Esam ieguvuši jaunu mikroautobusu vecā vietā, kuram ir vairāk nekā 20 gadi. Autobuss nobraucis vairāk par 650 tūkstošiem kilometru. Izrūsējis, vecs un pēdējos gados bieži bija jāremontē. Esam tikuši pie jauna, kuru izmantosim Vārmes pamatskolas vajadzībām. Reizi nedēļā skolēnus vedam arī uz baseinu, reizēm uz olimpiādēm un skolotājus uz semināriem un mācībām. Mikroautobusam sanāk nobraukt ap 30 kilometriem dienā.”

Pērn jauni autobusi ar 19 vietām tika iegādāti Īvandes un Gudenieku pagastam.
Komentāri
Sandra
2019. gada 28. novembrī, 22:03
Aleksandrs jau prom, bet WV vēl joprojām rullē! Kas tad tagad kàrto auto iepirkumus? Viktoriņš?
Dainis
2019. gada 28. novembrī, 21:10
Kā busi tur varēja iebraukt ja ir aizliedzoša zīme ?
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi