Aizvērt

Patīk izaicinājumi

2019. gada 29. novembrī, 00:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Patīk izaicinājumi
„Redzu šajā darbā izaugsmes iespējas, bet man arī ir zināšanas, ar kurām gribu dalīties, lai skolā dzīve būtu interesantāka kā skolotājiem, tā bērniem,” saka Alsungas novada jaunā izglītības speciāliste Undīne Priedoliņa.
Foto: Undīnes Priedoliņas arhīvs
Par Alsungas novada izglītības speciālisti apstiprināta Undīne Priedoliņa, kura darbu sāks 1. decembrī.
Viņa Liepājas Universitātē ieguvusi pirmsskolas izglītības skolotājas specialitāti un maģistres grādu, strādājusi Ventspils novada Piltenes pagasta pirmsskolas izglītības iestādē Taurenītis. Jaunajā darbā Alsungā viņa saskatot iespējas personīgajai izaugsmei un, apzinoties savas stiprās puses – spēju plānot un analizēt, pieteikusi savu kandidatūru.

„Tuva man ir arī radošā joma, tādēļ sapratu, ka šis darbs varētu būt piemērots,” saka U.Priedoliņa. „Esmu tādā dzīves posmā, kurā gribu savas zināšanas sniegt arī citiem. Sākumā darbs būs saistīts ar izglītības reformas iedzīvināšanu. Es varētu piedāvāt metodes, kā skolotājiem palīdzēt plānot. Man patīk jaunais izglītības modelis. Ja izdosies to ieviest, atvieglosies darbs skolotājiem un bērniem ikdiena būs interesantāka, aizraujošāka.”

U.Priedoliņa ir arī mācību grāmatas Angļu valoda pirmsskolā autore. „Es meklēju iespējas, kā savu ikdienu veidot interesantāku. Vienlaikus ar maģistra studijām vadīju mazajiem bērniem angļu valodas nodarbības un gatavoju tām materiālu. To apkopoju, un izdevniecība RaKa izdeva grāmatu. Pēc otrā bērna kopšanas atvaļinājuma sapratu, ka manī atkal ir vēlme pēc izaicinājuma, tādēļ pieteicu savu kandidatūru darbam pašvaldībā.”

Jaunā speciāliste ar ģimeni dzīvo Piltenē, bet Alsunga neesot sveša, jo vīrs nāk no Jūrkalnes un šai pusē bieži gadoties būt.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi