Aizvērt

Kas ir KKP vēderā?

2019. gada 2. decembrī, 03:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Kas ir KKP vēderā?
Klientu zālē tiekot atrisināti 90% apmeklētājiem sasāpējušo problēmu.
Foto: Lāsma Reimane
„Kurzemnieka” lasītāji bieži izsaka pārmetumus pašvaldības uzņēmumam „Kuldīgas komunālie pakalpojumi”. Visbiežāk par nepadarītajiem vai slikti paveiktajiem pienākumiem, arī par augstu maksu. Bet izskan arī jautājums, cik un kādi cilvēki pieņemti darbā, kāpēc KKP biroja ēka Pilsētas laukumā kļuvusi tik nepieejama un tālruņi – nesazvanāmi. Tādēļ ielūkojāmies, kas atrodas aiz apmeklētājiem slēgtajām biroja durvīm. Uzziniet arī jūs 2. decembra „Kurzemniekā”!
Komentāri
Jou
2019. gada 3. decembrī, 20:51
Liekat Pēcim tak mieru, vēl kāds strauss nelaikā atnesīsies...
Jānis
2019. gada 3. decembrī, 16:26
Cienu Bērziņas kundzi, dēļ tā, kas izdarīts Kuldīgā, lai gan padomdevējus vajadzētu pamainīt. Piemēram, domāju, ka otrs valdes loceklis var pildīt pienākumus viens līdz ievēlētās valdes termiņa beigām, bet pēc tam ir jāsludina konkurss, kurā konkursa kārtībā var uzvarēt protams arī Artis Roberts, kā labākais pretendents.
Beda
2019. gada 3. decembrī, 15:06
N tās reizes zvanīts un lūgts ievietot KKP mājas lapā pie pubpiskojamās informācijas 2018.gada pārskatu, bet veltīgi, laikam ir ko slēpt!
Ivars
2019. gada 3. decembrī, 12:05
Kapitāldaļu turētāja lēmumi arī visai dīvaini. Gadiem valdes priekšsēdētāja amatā sēž cilvēks, kuram īpašumu pārvaldīšanas jautājumos ir visai apšaubāma kompetence, cilvēki sūdzas, uzņēmums stagnē, bet tā vietā, lai sameklētu atbilstošu vadītāju ar vajadzīgajām kompetencē, šobrīd vietā tiek ielikts vēl viens korķis. Vispār neizskatās pēc labas pārvaldības principu ievērošanas. Tiešām nedaudz atgādina Rīgas domes sistēmu, kur ir noteikts cilvēku loks, kuri tiek mainīti pašvaldības kapitālsabiedrību vadībās.
apmeklētājs
2019. gada 2. decembrī, 19:03
Tur jau pie vainas nav tikai Gobzems. Man šķiet, ka Pēteritis tur ir tikai tāds paklausīgs, iztapīgs ieliktenis. Par bardaku KKP ir jāatbild Kuldīgas komunālie pakalpojumi kapitāldaļu turētāju pārstāviem un valdei. Laikam jau te ir tāds mazs Rīgas domes apakšuzņēmumu atspulgs naudas izlietojumiem.
Daiga
2019. gada 2. decembrī, 14:35
KKP domes ieceltais vadītājs Gobzemis, kurš ir bijs apsūdzets krāpšanā ar nodokļiem PVN utt., un ,,Zēberina gāmatnīca,, falšu bankrotu utt. Ko jus iedzīvotaji vēlējaties? Kadus labumus ar paveikto darbu? Suns spalvu met, bet tikumu nekad.
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā jūs ievērojat piesardzību saistībā ar Covid-19?
Nekur nepulcējos
Cenšos ievērot divu metru distanci
Mazgāju rokas
Dezinficēju virsmas
Iepērkos reizi nedēļā
Strādāju attālināti
Reti izeju no mājas
Dzīvoju kā agrāk
Uzskatu, ka piesardzība ir pārspīlēta
Kurzemnieks Horoskopi