Aizvērt

Brīvdienas pavada lietderīgi

2020. gada 7. janvārī, 04:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Brīvdienas pavada lietderīgi
Andrejs Iļjins, Marks Sāmietis un Mārtiņš Peniķis brīvdienās plāno, ko kino un video pulciņā darīs līdz mācību gada beigām.
Foto: Lāsma Reimane
Kuldīgas novada bērnu un jauniešu centrs skolēnu brīvdienās organizē radošas darbnīcas. Arī 2. un 3. janvārī bija iespēja tajās uzzināt ko jaunu.
Tehniskās jaunrades centrā varēja pērļot, izmēģināt tehnisko modelēšanu, apmeklēt kino un video darbnīcu. Sastaptie skolēni stāsta, ka par to uzzinājuši sociālajos tīklos un bijusi interese iemācīties ko jaunu.

Kino un video darbnīcu apmeklēja tie, kas šajā pulciņā darbojas ikdienā. Mārtiņš Peniķis mācās Kuldīgas Centra vidusskolas 8.c klasē: „Bija tāda diena, kad atnākt un darboties, tāpēc esam šeit. Pēc ilgāka pārtraukuma darbu sākt ir grūtāk, tāpēc šodien pārrunājam, ko darīsim līdz maijam.”

Pulciņa vadītāja Dzintra Fiļippova stāsta: „Esam maza kinostudija. Lielajās katram ir savi pienākumi un amats, bet šeit visi dara visu – no scenārija līdz filmas beigām. Paši raksta, paši filmē un montē, paši ir aktieri. Gaismotāja mums nav – paši turam lampas.

Pulciņš pastāv jau kopš 1982. gada, un šai laikā izauguši operatori, aktieri un citi, kuri šajā jomā strādā. Piemēram, Oto Brantevics (filmā Dvēseļu putenis nospēlējis galveno lomu – red.) šo pulciņu apmeklēja jau no mazām dienām.” Arī citi tā dalībnieki Andrejs Iļjins un Marks Sāmietis stāsta, ka domājot ar ko tādu saistīt nākotni.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi