Aizvērt

Atsāks būvēt pavasarī

2020. gada 7. janvārī, 06:00
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Atsāks būvēt pavasarī
Foto: Lāsma Reimane
Sākoties ziemai, Kuldīgā, Jelgavas ielā, būvdarbi pārtraukti un tehniskā pauze noteikta līdz 1. aprīlim.
Objekts skar L.Paegles ielu no Raiņa līdz Dzirnavu ielai, Mucenieku ielu no Dzirnavu līdz Jelgavas ielai, Skrundas ielas krustojumu ar Jelgavas ielu, Jelgavas ielu no Mucenieku līdz Ganību ielai un Graudu ielu no Jelgavas ielas līdz Ganību ielas aplim. Mainīta satiksmes organizācija. Ierobežojumi saglabājas Jelgavas ielā no L.Paegles ielas līdz krustojumam ar Stacijas ielu un L.Paegles ielā. Abi posmi nav caurbraucami, bet tiek uzturēti tādā kārtībā, lai pa tiem var nokļūt līdz īpašumam vai darbavietai. Savukārt Jelgavas iela no Graudu līdz Ganību ielai satiksmei ir atvērta, ierobežojot ātrumu no Dzelzceļa līdz Graudu ielai. Būvuzņēmēja SC Kuldīga pilnvarotais pārstāvis Jānis Jansons pastāstīja, ka tehniskā pauze paredzēta līgumā. Uzņēmējs labprāt darbu turpinātu, tomēr nolemts, ka tas nebūs kvalitatīvs. Kaut arī laika apstākļi daudz neatšķiras no tiem, kādi bija novembrī, zemes darbiem tie nav piemēroti. J.Jansons gan uzsvēra, ka darbu var atsākt jau marta vidū, ja zeme nebūs sasalusi. Bet tas nav paredzams. Pērn, kad 1. aprīlī sākts frēzēt asfaltu, bijušas tādas naktis, kad ūdens piegāde iekārtā aizsalusi. Jautāts, ko dara darbinieki, J.Jansons atzina, ka daļa stājusies uzskaitē Nodarbinātības valsts aģentūrā, bet daļa strādā citos darbos.Ja tiek novēroti apstākļi, kuru dēļ Jelgavas ielas posmu grūti satiksmei izmantot, pašvaldība lūdz zvanīt būvuzņēmēja pārstāvim Jānim Jansonam (tālr. 29442674) vai projekta vadītājai Elīnai Zīlei (tālr. 26317827).
Komentāri
LP
2020. gada 8. janvārī, 13:20
Saldū SC 10 gadus rok, pāris ielas tikai normāli sanākušas.... laikam firmas zīme (kvalitāte)
Skauģu bars
2020. gada 8. janvārī, 12:35
Pilna mūsu mazpilsēta ar skauģiem un burkšķētājiem, kuri to vien zin kā kritizēt! Ja jau tik gudri esat, piesakieties pie Bērziņas kundzes un dodaties ar saviem priekšlikumiem uz domi, nevis ar anonīmiem komentāriem komentēt katru jaunu ziņu! Ko paši esat sasnieguši vai izdarījuši pilsètas labā?!
Skauģu bars
2020. gada 8. janvārī, 12:35
Pilna mūsu mazpilsēta ar skauģiem un burkšķētājiem, kuri to vien zin kā kritizēt! Ja jau tik gudri esat, piesakieties pie Bērziņas kundzes un dodaties ar saviem priekšlikumiem uz domi, nevis ar anonīmiem komentāriem komentēt katru jaunu ziņu! Ko paši esat sasnieguši vai izdarījuši pilsètas labā?!
ibio
2020. gada 8. janvārī, 11:09
Kpc gan celinieki vainigi, ne jau tie likumu raksta! Iespeju izmantosana, tai skaita ari likuma ari atskir uznemeju no darba nemeja! Interesanti kops kura laika samaksato nodoklu atgriesana pabalsta veida ir valsts izzagsana?
Manis pec varetu buvet vel 6 menesus ilgak, galvenais ,lai galaprodukta kvalitate necies un neveidojas buvniecibas izmaksu sadardzinajums!
Eitunost
2020. gada 8. janvārī, 10:39
Kurā galā ielai liks pieminekli šīs varenās būves nemākulīgajai organizācijai un vadībai? Iepirkuma procedūra bij iespaidīga, būvniecība vēl iespaidīgāka, satiksmes organizācija un piekļuve īpašumiem visperfektākā un tikai viens bojā gājušais... Nu, vai nav viens smalks gājiens?
Nuja
2020. gada 7. janvārī, 23:32
Kāda ziema, kur viņa ir?!?!
no malas
2020. gada 7. janvārī, 18:23
Tā jau ir ceļinieki ilgadēja prakse , ka ziema, kad lauka sals, darbiniekus atlaiž, lai pasēž uz valsts rēķina bezdarbniekos un pavasarī tos pašus cilvēku pieņem atpakoaļ. Tada likumīga valsts "izzagsana". Šoziem gan jau nav attaisnojums, lai nestrādātu. Tātad tas jau bija ieplānots savlaicīgi.
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Jūsu jaunā gada apņemšanās:
Vairāk sportošu
Ēdīšu veselīgāk
Šķirošu atkritumus
Nometīšu lieko svaru
Mīlēšu sevi
Vairāk laika veltīšu ģimenei
Visur ieradīšos laikā
Pārbaudīšu veselību
Vairāk pelnīšu
Neko neapņemos
Es esmu pati pilnība!