Aizvērt

„Noķert iedvesmu un būt uz viļņa”

2020. gada 7. janvārī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Noķert iedvesmu un būt uz viļņa”
Foto: Ingas Trumsiņas arhīvs
„Esmu metusies sirdsdarbā ar pilnu jaudu! Esmu solījusi sev tajā noķert iedvesmu un būt uz viļņa!” tā par sevi saka kuldīdzniece, daudziem pazīstamā gide Inga Trumsiņa, kura pirms pusgada nodibinājusi uzņēmumu „Gids Kuldīga”. Latvijas grupām tas piedāvā pavadones pakalpojumus ceļojumos uz Eiropas valstīm, bet viesiem Inga izrāda savu pilsētu un citas Kurzemes un Latvijas vietas.
Šodien daudzi vēloties maksimālu kvalitāti par zemu cenu. Inga saka: „Un no grupas vadītāja, pārvadātāja un izmitinātāja gaida perfektu sniegumu. Bieži lieto frāzi: „Mums ir tiesības.” Katram ir viedierīce, kurā pēta nobrauktos kilometrus, diskutē, kāpēc esam braukuši pa šo, nevis citu ceļu. Vienā rokā viedierīce, otrā – līgums ar firmu. Tajā pa punktiem ir programma, un ceļotāji seko līdzi, lai tā pilnībā tiktu izpildīta. Mūsu uzdevums ir to, kas līgumā, izdarīt perfekti, neskatoties uz laika apstākļiem vai politisko situāciju. Tas ne vienmēr ir viegli. Cits jau pirms iekāpšanas autobusā izsaka pretenzijas, un tikai tad ceļojums sākas. Lai darītu šo darbu, cilvēki ļoti jāmīl, jo raksturi ir tik dažādi... Bet es par šo darbu degu.”


Saruna ar gidi 7. janvāra Kurzemniekā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Pasaulē atkal jauni Covid-19 uzliesmojumi. Vai Latvijā:
cilvēki ir uzmanīgi un piesardzīgi;
zaudējuši modrību
uzvedas atbilstoši valdības noteiktajam;
pārkāpj distancēšanās noteikumus;
cilvēki būtu stingrāk sodāmi;
valdībai būtu jāpievelk groži;
policijai stingrāk jāuzrauga pulcēšanās pārkāpumi;
sodiem jābūt bargākiem.