Aizvērt

Kurš novads pie kura

2020. gada 14. janvārī, 07:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
Kurš novads pie kura
Izvērtēt iespēju Kuldīgas novadā iekļaut pašreizējā Ventspils novada Jūrkalnes pagastu, tādējādi apvienojot visu suitu kultūrvēsturisko teritoriju vienā pašvaldībā, – tādu priekšlikumu, atsaucoties Saeimas administratīvi teritoriālās reformas komisijas lūgumam, ko vajadzētu mainīt sākotnēji piedāvātajā reformas modelī, iesniegusi Kuldīgas novada pašvaldība. Savukārt Ventspils novads vēlas saglabāt savas līdzšinējās teritorijas robežas, tostarp Jūrkalni, bet Alsungas novads grib palikt tāds kā līdz šim, nevis tikt pievienots Kuldīgai. Pavisam valstī iesniegti 335 priekšlikumi. Vairāk lasiet 14. janvāra „Kurzemniekā”!
Komentāri
Arvis Taube
2020. gada 15. janvārī, 11:56
Jūrkalnieši laikam arī paši uzskata, ka Ventspils ir par 1 km tuvāk nekā Kuldīga un publicē to savā mājaslapā (no kurienes informācija acīmredzot paņemta). Navigācijā gan uzrādās, ka Kuldīga no Jūrkalnes ir 40.1 km, bet Ventspils - 48.4 km.
;)
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi