Aizvērt

Paldies uzņēmējiem par darbu un nomaksātajiem nodokļiem

2020. gada 18. janvārī, 16:35
Raksta autors: Daiga Bitiniece
Paldies uzņēmējiem par darbu un nomaksātajiem nodokļiem
"Kurzemnieka" balva – iespēja avīzē izvietot reklāmu un sludinājumus - aizceļoja pie Madaras Atiķes, kas Padures pagastā izveidojusi Saules cepli, kur pašas gatavotos skaistos traukus un rotas apdedzina ar sentēvu metodēm.
Foto: Alberts Dinters
“Idejas, izlēmība, mērķtiecība, uzdrīkstēšanās un risks – tas raksturo šos uzņēmējus,” piesakot nomināciju "Investīcijas", sacīja konkursa "Uzņēmēju un amatnieku Gada balva" organizatore, Kuldīgas attīstības aģentūras vadītāja Dace Šēle.
Par ieguldījumu sava uzņēmuma un līdz ar to visa novada attīstībā suminātas tika divas Vārmes zemnieku saimniecības. Ezergaļi graudu pirmapstrādes un glabātuves ēkas pārbūvē ieguldījuši 6,87 miljonus eiro, Garīši dārzeņu pārstrādes ceha pārbūvē - 701 678 eiro. Savukārt SIA Laimdotas Padures pagastā mēbeļu ražotnē ar biroju telpām un noliktavu investējusi 900 000 eiro, Kabiles pagasta zemnieku saimniecība Nogales slaucamo govju kūtī un skābbarības novietnē – 940 000 eiro, bet SIA Lāses Rumbas pagastā zīdītājgovju kompleksā zemes īpašumos Kolumbi – divus miljonus 108 245 eiro.

Par lielākajiem mecenātiem pērn tika nosaukti SIA Saldus ceļinieks, SIA Rietumu nafta un SEB banka.

Kuldīgas novada domes priekšsēde Inga Bērziņa, pasniedzot apbalvojumus ilgtspējīgākajiem uzņēmumiem SIA Simra, SIA Agrotehnika, salonfrizētavai Rita un veikalam Lote, pateicās uzņēmējiem par darbu un atzina, ka pērn ieņēmumi no iedzīvotāju ienākuma nodokļa auguši par 11% kopš 2009. gada, kad tika izveidots Kuldīgas novads.

Tradicionālajā sarīkojumā tika sumināti labākie arī visās citās nominācijās - Ražotājs, Pakalpojums, Amatnieks, Tūrisma uzņēmējs, Skaistumkopšana, Debija un Mentors.

Speciālbalvas pasniedza Altum, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, SEB banka, LIAA Kuldīgas biznesa inkubators un laikraksts Kurzemnieks.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.