Aizvērt

Skolas sporta zāle pārtop

2020. gada 21. janvārī, 02:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Skolas sporta zāle pārtop
Vizualizācija: tāda būs jaunā mācību un pasākumu telpa V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas bijušajā sporta zālē.
V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas agrākajā sporta zālē top vieta nodarbībām un pasākumiem, bet tiks remontētas arī vairākas mācību telpas.
ATBILDĪS MODERNAS VIDES PRASĪBĀM

2018. gadā pašvaldība sāka projektu Kuldīgas novada vispārējo izglītības iestāžu mācību vides uzlabošana, kurā ieguldījumi paredzēti V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā, Kuldīgas 2. vidusskolā un Kuldīgas Centra vidusskolā. Kā skaidro Kuldīgas attīstības aģentūras vecākā projektu vadītāja Madara Dravniece, tā nolūks ir izveidot ergonomisku mācību vidi, ieviest vairāk informācijas
un komunikācijas tehnoloģiju, tā veicinot kompetenču izglītību.

V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā bijušās sporta zāles vietā taps daudzfunkcionāla telpa mācībām un citiem pasākumiem. Tiks izveidota skatuve lektoriem, būs tehniskais nodrošinājums: elektriski regulējami prožektori, skaņas pultis un mikserpultis, skandas, statīvi. Lai telpa būtu piemērota kā mācībām, tā semināriem lielākam skolēnu skaitam, būs ergonomiskas mēbeles un atbilstoša ventilācija, tiks paplašināts sanitārais mezgls. Atjaunotas un pārbūvētas tualetes, tai skaitā personām ar kustību traucējumiem.


ATJAUNOS ARĪ KLASES

M.Dravniece skaidro, ka klašu telpu atjaunošana sāksies pavasara brīvdienās no 16. līdz 20. martam un turpināsies vasaras brīvlaikā. Iekārtojot ergonomisku mācību vidi, tiks remontēts un labiekārtots ķīmijas, fizikas, matemātikas un dabas zinību kabinets un fizikas laboratorija. Daļā būs atbilstoši galdi un krēsli gan skolēniem, gan skolotājiem, būs interaktīvs galds dabaszinību kabinetā un interaktīvs ekrāns ķīmijas kabinetā, planšetdatori un projektori.

Pērn septembrī līgums noslēgts ar SIA Pretpils, būvdarbu vadītājs ir Māris Rorbahs, projekta autori – JD projekts, par būvuzraudzību atbild Būves un būvsistēmas, par autoruzraudzību – Livland Group. Līgumcena par būvdarbiem V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā ir 249 645 eiro (bez PVN).

Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 6 191 460 eiro, tai skaitā 3 493 257 eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda, ap 810 000 eiro no valsts budžeta un 1 888 742 eiro no pašvaldības budžeta.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Biškopības kursi

Biškopības kursi
Aicinam pieteikties kursiem.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.