Aizvērt

„Mums klājas labi! Kāpēc kaut kas jāmaina?”

2020. gada 24. janvārī, 05:00
Raksta autors: Kurzemnieks.lv
„Mums klājas labi! Kāpēc kaut kas jāmaina?”
Gudenieku pagasta pārvaldes vadītāja Daina Bērende skaidro, ka dzīve Kuldīgas novadā nemaz nav slikta, bet jūrkalnieks Arvīds Bērziņš jautā, kādēļ tad uz Kuldīgu joprojām nav asfalta.
Foto: Jolanta Hercenberga
Uzzināt pašu jūrkalnieku viedokli par administratīvi teritoriālo reformu – tāds bija nolūks, rīkojot Jūrkalnes iedzīvotāju sapulci, uz kuru ieradās ap simt cilvēku. Jūrkalnieki vēlas palikt Ventspils novadā: negrib pievienoties ne Ventspilij, ne Kuldīgas novadam. Par to, kā notika sapulce, lasiet 24. janvāra „Kurzemniekā”!
Kāds jūrkalnieks: – Ja Kuldīgas novads apņemas gaisa temperatūru uzturēt vismaz par desmit grādiem siltāku nekā Ventspils novads, tad ar abām rokām esmu par pievienošanos.

Gudenieku pārvaldes vadītāja Daina Bērende: – Realizēti lieli projekti. Man nepatīk, ka Kuldīgas novads tiek kritizēts kā slikts.

Ventspils novada domes priekšsēdis Aivars Mucenieks: – Man liekas, ka atsevišķi mūs negrib, jo ir milzīgs naids pret Aivaru Lembergu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Notikumi Baltkrievijā:
prasa rūpīgāku analīzi;
raisa bažas par mūsu drošību;
ved uz demokrātisku valsti;
bija paredzami;
mani pārsteidz;
ir jāatbalsta baltkrievu tauta;
mani neskar;
mani neinteresē.