Aizvērt

Jūrkalnē suitus popularizēs moderni

2020. gada 11. februārī, 00:00
Raksta autors: Alberts Dinters
Jūrkalnē suitus popularizēs moderni
Marta sākumā Jūrkalnes Vētru muzeja ekspozīciju papildinās mobils fotostends.
Foto: Alberts Dinters
Jūrkalnes tautas nama ekspozīciju drīzumā papildinās interaktīvs stends – to uzlūkojot, ikviens varēs iejusties īstena suita tēlā un par piemiņu iegūt fotogrāfiju kā suvenīru.
Stendu veido liels ekrāns, fotokamera un iekārta, kas rādīs interesenta izvēlētos attēlus, kuros cilvēki suitu tautas tērpā būs redzami dažādās vietās, piemēram, stāvkrastā, pļavā. Pēc tam, kad cilvēks būs izvēlējies tēlu, fotokamera viņu nofotografēs, attēlu apstrādās un uz e-pasta adresi nosūtīs attēlu, kurā cilvēks it kā būs suitu tērpā. Iecerēts, ka varēs izvēlēties kādu no 20 ainavām, kurās katrs vēlas iejusties.

„Stends atradīsies Vētru muzejā Jūrkalnes tautas namā, kur tas būs pieejams ikvienam,” skaidro nama vadītāja Kristīne Skrulle. „Tas būs mobils, un to varēs izmantot dažādos svētkos gan Jūrkalnē, gan citur, piemēram, izstādēs un pasākumos Rīgā, lai popularizētu suitus.”

Izvēle par labu tādam stendam kritusi tāpēc, ka darbībā tas redzēts Talsos. Lai iegādātos, rakstīts projekts, un tas ir apstiprināts. Nosacījumi bijuši tādi, ka tam jābūt kam inovatīvam un tuvākajā apkaimē nekā līdzīga nedrīkst būt. Tiklīdz nauda būs saņemta, iekārta tiks pasūtīta. Projekta izmaksas ir 5600 eiro, un līdz 1. martam fotostendam jābūt darba kārtībā.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kur lasāt laikrakstu “Kurzemnieks”?
Abonēju laikraksta drukāto versiju gadam
Abonēju laikraksta drukāto versiju trim mēnešiem
Abonēju laikraksta drukāto versiju mēnesim
Abonēju laikraksta elektronisko versiju
Pērku regulāri
Nopērku, ja pamanu man interesējošu tēmu
Sekoju “Kurzemniekam”” sociālajos medijos
Izlasu citur - bibliotēkā, pie kaimiņa u.c.
Nelasu
Kurzemnieks Horoskopi