Aizvērt

Sveic vecāko iedzīvotāju Skrundas pusē

2020. gada 6. martā, 04:38
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Sveic vecāko iedzīvotāju Skrundas pusē
Skrundeniece Anna Stabe visu mūžu bijusi labsirdīga un izpalīdzīga un šo gaišumu saglabājusi joprojām, kaut plecos jau 102 gadu nasta.
Foto: Ivetas Rozenfeldes arhīva foto
Skrundas novada vecākajai iedzīvotājai Annai Stabei tikko nosvinēta 102.dzimšanas diena.
Gaviļniece jau vairākus gadus dzīvo Rudbāržu aprūpes namā Valtaiķi un savos gados joprojām jūtas moža un žirgta. Iestādes direktore Gunita Bivbāne stāsta, ka visu iemīļotā Anniņa ir kustīga un piedalās iemītniekiem rīkotajos pasākumos: iet uz muzikālajām nodarbībām divreiz nedēļā, dzied un brīžiem pat piesit takti. Katru dienu patstāvīgi dodas nelielās pastaigās laukā.

„Cik nu gadi cilvēkam doti, tik jādzīvo,” tā atzīst jubilāre. Gan svētkos, gan ikdienā pie A.Stabes brauc daudz ciemiņu, jo viņa visu mūžu bijusi sirsnīga, dzīvespriecīga un izpalīdzīga. Regulāri Anniņu apciemo Skrundas senioru kluba Ceriņi pārstāvji, radi, draugi, darbabiedri. Tieši dzimšanas dienā (1. martā) Valtaiķos notika dievkalpojums un jubilāre saņēma skaistus vārdus no Aizputes luteriskās draudzes mācītāja Erlanda Lazdāna. Pirmdien novada vecāko iedzīvotāju sveica pašvaldība.

G.Bivbāne piebilst, ka aprūpes namā A.Stabe ir pirmā simtgadniece, bet maijā būs otra – arī vārdā Anna. „Acīmredzot Annas tiešām ir labsirdīgas un stipras sievietes,” noteic direktore.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi