Aizvērt

Dižprojekts Kabilē iegūst trešo vietu

2020. gada 10. martā, 11:03
Raksta autors: Kurzemnieks
Dižprojekts Kabilē iegūst trešo vietu
SIA "Kabiles muižas vīna darītavas" līdzīpašnieces ventspilnieces Māra Grīva, Agate Eniņa un Lauma Grīva.
Foto: Lāsma Reimane
Latvijas lauku partnerību balvai "Dižprojekts" šogad tika izvirzīti 27 spilgti uzdrīkstēšanās, veiksmīgas attīstības un lokālpatriotisma stāsti, ar kuriem vietējo rīcības grupu teritorijās lepojas visvairāk. 5. martā ES mājā tika paziņoti laureāti – 3. vietu ieguvusi SIA "Kabiles muižas vīna darītava" par īstenoto projektu "Kabiles muižas kungu mājas pagraba pārbūve par vīna darītavu" biedrības "Darīsim paši!" teritorijā Kuldīgas novadā.
Latvijas Lauku forums konkursu rīko jau devīto reizi ar mērķi, dižojoties iedvesmot citus uzņēmējus, pašvaldības un iniciatīvu grupas aktīvai rīcībai. Titulu LEADER Dižprojekts 2019 saņēma Veikals pašu ražotiem produktiem jeb Satikšanās vieta “Skudras”, kuru Partnerības Laukiem un jūrai apkaimē Engures novadā īstenoja SIA Kuģenieki. Ragaciema zivju tirdziņa teritorijā ir uzstādīta mūsdienīga iepirkšanās, degustāciju un satikšanās vieta iedzīvotājiem, viesiem un tūristiem. Biedrība Sateka Gulbenes novadā lepojas ar konkursa Dižprojekts 2019 otrās vietas ieguvēju: SIA RWW, kas īstenoja projektu Iekārtu un instrumentu iegāde SIA RWW konkurētspējas paaugstināšanai un jauna pakalpojuma nodrošināšanai. Bet lielāko popularitāti sociālo tīklu balsotāju vidū un trešo vietu konkursā Dižprojekts 2019 guva SIA Kabiles muižas vīna darītava par īstenoto projektu Kabiles muižas kungu mājas pagraba pārbūve par vīna darītavu biedrības Darīsim paši! teritorijā Kuldīgas novadā. Velvētajos Kabiles muižas pagrabos joprojām ir saglabājušies unikāli 18. gs. interjeri. Ar LEADER projekta līdzfinansējumu Kabiles muižas kungu mājas pagraba stāvs tika pārbūvēts un tajā radītas telpas Kabiles muižas vīna darītavai.

Laureāti tika noteikti, ņemot vērā iedzīvotāju balsojumu LLF sociālajos tīklos, vietējo rīcības grupu vērtējumu un ekspertu viedokli.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.