Aizvērt

Jauns skaistumkopšanas salons

2020. gada 24. martā, 11:59
Raksta autors: Lāsma Reimane
Jauns skaistumkopšanas salons
Kuldīgā, Smilšu ielā, atvērts skaistumkopšanas salons "Anroja Estetica". Attēlā: sejas kopšanas speciāliste Solvita Pole un salona īpašniece Anete Paškova.
Foto: Anetes Paškovas arhīva foto
„Mode nāk un iet, tomēr skaists smaids un veselīga sejas āda būs modē mūžīgi,” saka sejas kopšanas speciāliste Solvita Pole, kura Kuldīgā strādā nesen atvērtajā skaistumkopšanas salonā "Anroja Estetica" Smilšu ielā.
Dažādas procedūras sejai

Zobārstniecības uzņēmuma "Anroja" īpašniece Anete Paškova stāsta: „Kāpēc apstāties pie tā, kas mums ir, ja varam paplašināties un piedāvāt ko tādu, kas Kuldīgā vēl nav pieejams? Sejas kopšanas speciāliste Solvita Pole līdz šim strādāja zobārstniecībā par administratori – viņa ieguvusi papildu izglītību.” S.Pole saka: „Vēl aizvien turpinu mācīties, apmeklēju kursus. Mums abām tas sākās kā vaļasprieks, kā interese par skaistumkopšanu. Satikāmies, sākām runāt, un viss realizējās. Koncentrējamies uz tehnoloģijām. Sejas, kakla un atsevišķām ķermeņa zonām piedāvājam dažādas aparātu procedūras: mikrodermabrāziju*, radiofrekvences ultraskaņas ievadīšanu, presoterapiju**, mezoterapiju**. Cīnāmies ar grumbiņām, uzlabojam sejas ovālu, atjaunojam ādu. Vairāk varēs izlasīt mūsu feisbuka lapā, lai cilvēki no nepazīstamajiem vārdiem nenobīstas. Salons nav domāts tikai sievietēm, to var apmeklēt arī vīrieši.”

A.Paškova turpina: „Ja cilvēks nav īsti pārliecināts, kādu procedūru vēlas, tad pirmajā reizē aprunājamies, izvērtējam, kas vajadzīgs un kas ne. Gudrais aparāts "Overline" nosaka ādas mitruma līmeni, pats izvēlas procedūru skaitu, un tad Solvita izvērtē, kas klientam vajadzīgs un ko viņš vēlas. Redzēsim, kāda būs interese, tad domāsim par papildu procedūrām.” Vēl varēs pieteikties pie grima speciālistes Sintijas Lepstes, izmantot vaksāciju, apmeklēt solāriju, te var iegādāties profesionālo kosmētiku.

 

Strādā piesardzīgi

Sakarā ar ārkārtas stāvokli valstī A.Paškova saka: „Darbību vēl nepārtraucam. Higiēnas prasības ir augstākas, bet uz procedūru nāk viens cilvēks, pēc kura viss tiek dezinficēts.”

Arī citi Kuldīgas skaistumkopšanas saloni ievēro higiēnas prasības.

Salonā "Paloma" pieņem mazāk klientu nekā parasti, strādā tikai friziere, un klienti tiek izjautāti, vai nav bijuši ārzemēs vai saskarē ar Covid-19 slimnieku.
Salons "Pie Aivas" strādā dežūrrežīmā, jo pieraksts neveidojas un klientus, kuri tikko atgriezušies no ārzemēm, nepieņem.
Arī "Efeja" nepieņem šādus klientus.
"Tavā frizētavā" viss notiekot, kā ierasts, bet ar piesardzību.

 
* Atmirušo šūnu noņemšana ar īpašiem kristāliem

** Procedūra ar saspiestu gaisu

*** Ārstnieciska preparāta ievadīšana zem ādas

 

 

 

 
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi