Aizvērt

Autovadītāj, uzmanies! Kuldīgā atsācies ielu remonts

2020. gada 1. aprīlī, 12:21
Raksta autors: Alberts Dinters
Autovadītāj, uzmanies! Kuldīgā atsācies ielu remonts
Foto: Alberts Dinters
Sākot ar 1. aprīli, autovadītājiem Kuldīgā jābūt īpaši modriem, jo atkal ir sākusies ielu rekonstrukcija. Lielākoties tā skar Jelgavas ielu.
Pašlaik satiksmei ir slēgta L.Paegles iela no Raiņa līdz Dzirnavu ielai, Mucenieku iela no Dzirnavu līdz Jelgavas ielai, Skrundas ielas krustojums ar Jelgavas ielu, Jelgavas iela no Mucenieku līdz Ganību ielai un Graudu iela līdz apļa krustojumam.

Satiksme sākotnēji tiks organizēta pēc shēmas nr. 6. Šajā posmā darbs plānots līdz četrām nedēļām. Pēc tam satiksme būs organizēta pēc shēmas nr. 7. Būvdarbu laikā ir iespējami neparedzēti apstākļi un izmaiņas. Iedzīvotāji aicināti jaunāko informāciju meklēt pašvaldības mājaslapā www.kuldiga.lv un tās sociālo tīklu profilos. Ja ir jautājumi, var zvanīt būvuzņēmēja Saldus ceļinieks pilnvarotajai personai Jānim Jansonam (29442674) vai darbu vadītājam Uldim Rebainim (29391917).
Komentāri
Harijs Viljams
2020. gada 4. aprīlī, 14:40
Ak, jā!
1. aprīļa joks gan šajās trīs fotogrāfijās ir izdevies!
Harijs Viljams
2020. gada 4. aprīlī, 14:39
Kādas muļķības ar vertikālajiem apzīmējumiem sastrādātas un redzamas 1., 6. un 7. foto, kur nekas ar autovadītāju modrību nav saistāms!
Foto redzamie (CSN 290.4.p.) 908. un 909. apzīmējumi apzīmē ceļa darbu vietas (908. – pa kreiso pusi apbraucamas ceļa darbu vietas; 909. - pa labo pusi apbraucamas ceļa darbu vietas)!
Tālāku braukšanu aizliedz CSN 290.4.p. 912. ceļa apzīmējums!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi