Aizvērt

Vējš glābējiem sagādā daudz darba

2020. gada 3. aprīlī, 10:49
Raksta autors: Alberts Dinters
Vējš glābējiem sagādā daudz darba
Kuldīgas ugunsdzēsēji glābēji atbrīvo ceļu Kuldīga - Kabile
Foto: Alberts Dinters
Aizvadītajā naktī Kurzemē atkal bija ļoti spēcīgs vējš, un, kā jau paredzams, tas vietām lauza kokus, tie nogāzās uz ceļiem un traucēja satiksmi. Vēja postījumus traucās likvidēt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz deviņiem izsaukumiem, kur vēja dēļ koki bija nogāzušies un uzkrituši uz brauktuves. Visur tie sazāģēti un braucamā daļa atbrīvota. Kuldīgas novadā šādi izsaukumi bija 2. aprīlī uz Rumbas pagastu, bet 3. aprīlī uz Kabili.

Vakar pēc pieciem pēcpusdienā VUGD saņēma izsaukumu uz Alsungas novadu, kur dega atkritumi (4 m2). Ugunsgrēks likvidēts. Aptuveni tai pašā laikā Kuldīgas novada Padures pagastā 100 m2 dega kūla. Arī šī ugunsnelaime ātri likvidēta. Vēl dzēsēji traukušies uz Ēdoles ielu Kuldīgā, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji (0,2 m2).

Latvijā no 2. aprīļa 6.30 līdz 3. aprīļa 6.30 VUGD saņēmis 62 izsaukumus: 25 uz ugunsgrēkiem, no kuriem septiņos gadījumos dega kūla, 30 uz glābšanas darbiem, bet septiņi bija maldinājumi.
Komentāri
Alberts Dinters
2020. gada 4. aprīlī, 19:28
Harijs Viljams, kāds ir sakars Jūsu komentāram ar VUGD darbu un sakritušajiem kokiem???
Harijs Viljams
2020. gada 4. aprīlī, 14:47
Visi vertikālie apzīmējumi sabāzti pilsētas ielās vajag tos vai nevajag, bet ceļa darbu vietā nav neviena (CSN 290.p. Vertikālie apzīmējumi uz ceļa būvēm, aprīkojuma elementiem un ceļa darbu vietās norāda objekta gabarītus un kalpo arī par orientēšanās līdzekļiem.)!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi