Aizvērt

Mediķiem dāvina medu

2020. gada 3. aprīlī, 16:48
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Mediķiem dāvina medu
Foto: Alberts Dinters
„Liels paldies par dāvanu! Patīkami, ka mūsu darbu novērtē – darbinieki par šādu uzmanību priecājas. Tas mums uzlādē baterijas, lai esam gatavi cīnīties,” saņemot zemnieku saimniecības "Baļļas" dāvāto medu, propolisu un bišu maizi, saka Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Kurzemes reģionālā centra vadītāja vietniece Diāna Zaure.
''Baļļu'' īpašniece Ieva Bergholde atsaukusies Latvijas Biškopības biedrības un biškopes Ivetas Fricsones ierosinājumam un piedalās labdarības akcijā ''Dāvini medu mediķiem un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam''. Sazinājusies ar dienesta vadītāju, noskaidrojusi, cik cilvēku Kuldīgā strādā, un sarūpējusi 37 dāvaniņas.

D.Zaure stāsta, ka Kuldīgā darba ritms esot tāds kā parasti, bet ar daudz lielāku piesardzību, apzinoties saslimstību ar jauno koronavīrusu. Ārsta palīdze Vilma Lukaševica skaidro, ka nu mediķi velk cimdus un arī liek brilles. Pie pacientiem tiekot ievērota piesardzība, katru iztaujājot, vai nav atgriezies no ārzemēm vai bijis saskarē ar kādu Covid-19 inficēto. Ļoti daudzi jautājot, kā ar šo vīrusu nesaslimt, un mediķi skaidrojot to pašu, ko visas citas veselības iestādes: jāmazgā rokas, jādezinficē virsmas.

Lai atbalstītu ārstus, kuri strādā paaugstināta riska apstākļos un inficēšanās riskam ir pakļauti visvairāk, dalību akcijā pieteikuši 148 biškopji, sarūpējot 2197 kg medus.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi