Aizvērt

Brīvdienās atpūtniekus uzmana

2020. gada 14. aprīlī, 04:50
Raksta autors: Alberts Dinters
Brīvdienās atpūtniekus uzmana
Saulainajās dienās vērojama intensīva vimbu lēkšana Ventas rumbā, un Lieldienās daudzi brauca uz Kuldīgu to skatīties, spītējot pašvaldības ieteikumam atlikt līdz nākamajam pavasarim vai vērot virtuāli.
Foto: Alberts Dinters
Lieldienu brīvdienu pirmajās dienās valdīja saulains laiks un Kuldīgā ļaudis steidza aplūkot rumbā lecošās zivis. Lai tiktu ievēroti distancēšanās noteikumi, viņus uzraudzīja pašvaldības policija.
Šajās brīvdienās uz Mārtiņsalu norīkoti darbinieki, kuri uzrauga, lai gan vietējie, gan atbraucēji ievērotu distanci. Kā stāsta policijas priekšnieks Kaspars Šabāns, notikumu žurnālā vienīgie ieraksti par pārkāpumiem ir 9. un 12. aprīlī, kad nācies aizrādīt par divu metru ieturēšanu un aizliegumu pulcēties vairāk par diviem. Kārtības sargu novērojumi liecinot, ka atpūtnieki tomēr cenšas noteikto ievērot, un retu reizi pa skaļruni nākoties par distanci atgādināt. Ja kāds otram ir pārāk tuvu, tad, ieraugot policiju, viens no otra atkāpjas. Šie novērojumi esot attiecināmi ne vien uz Mārtiņsalu, bet arī uz tirdzniecības vietām, jo nereti arī pārdevēji klientiem norādot uz ierobežojumiem.
Tāpat pašvaldības policija aicina iedzīvotājus, kuri redz pulcēšanās pārkāpumus, ziņot pa tālruni 28881288.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi