Aizvērt

Braucējiem Jelgavas ielā jāuzmanās

2020. gada 13. maijā, 11:33
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Braucējiem Jelgavas ielā jāuzmanās
Foto: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš (Jauno žurnālistu skola)
Līdz ar pirmā būvdarbu posma beigām Kuldīgā mainās satiksmes ierobežojumi vairākos posmos Jelgavas ielā un tai pieguļošajās ielās, kas tiek pārbūvētas.
Satiksme ir slēgta L.Paegles ielā no Dzirnavu ielas līdz kultūras centram un Mucenieku ielā no Raiņa līdz Kalna ielai. Bet satiksmei ir atvērts Raiņa un Mucenieku ielas krustojums, kā arī Kalna, Jelgavas, Mucenieku un L.Paegles ielas krustojums.

Braukt nedrīkst Jelgavas ielā no Skrundas ielas līdz Stacijas ielai. Bet Skrundas un Jelgavas ielas krustojums, kā arī Rūpniecības, Jelgavas un Stacijas ielas krustojums ir atvērts.

Vēl slēgts ir Jelgavas ielas posms no būvniecības nama Kurši līdz degvielas uzpildes stacijai Viada. Arī Sakņu ielā braukt nedrīkst.
Ja rodas jautājumi, var zvanīt būvuzņēmēja Saldus ceļinieks pilnvarotajam Jānim Jansonam (tālr. 29442674) vai darbu vadītājam Uldim Rebainim (tālr. 29391917).Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi