Aizvērt

Apbalvo ugunsdzēsējus

2020. gada 15. maijā, 00:03
Raksta autors: Alberts Dinters
Apbalvo ugunsdzēsējus
Foto: Alberts Dinters
Ugunsdzēsēju un glābēju dienā un Latvijas ugunsdzēsības 155. gadadienā arī Kuldīgas, Skrundas un Alsungas darbinieki saņems Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un Kurzemes brigādes apbalvojums.
Lai arī 17. maijs visā Latvijā nav iedomājams bez ciemiņu čalām depo, ārkārtējā situācijā apmeklētājiem durvis būs slēgtas. Šoreiz VUGD apbalvojumus pasniegs dežūrmaiņu pieņemšanas un nodošanas laikā, saspringtajā laikā tā godinot tos, kuri snieguši ieguldījumu dienesta attīstībā, izrādījuši drosmi.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu pildīšanu un teicamiem darba rezultātiem VUGD III pakāpes apbalvojuma zīmi Par priekšzīmīgu dienestu Alsungas postenī saņems ugunsdzēsējs glābējs Ainārs Ceicāns (autovadītājs) un vada komandiera vietnieks Maigonis Jānis Jakovļevs. Skrundas postenī par priekšzīmīgu dienesta uzdevumu izpildi ar VUGD Goda rakstu tiks apbalvots vada komandiera vietnieks Mārtiņš Vitte, bet VUGD pateicību saņems vada komandiera vietnieks Dairis Samoška. Kuldīgas daļā Kurzemes brigādes pateicība tiks ugunsdzēsējiem glābējiem Normundam Duburam, Austrim Žvīguram, Aināram Krūmiņam, Dainim Žebekam-Šerbukam un Kasparam Apinim.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi