Aizvērt

Atver stendu Liepājas tirgū

2020. gada 15. maijā, 06:42
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Atver stendu Liepājas tirgū
Kuldīgas kooperatīva jaunajā stendā "Mājražotāju labumi" Liepājas Pētertirgū būs arī taipusē saražotais. Sākumā šī vieta būs atvērta ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no 8.00 līdz 18.00.
Foto: Gunitas Šternbergas arhīva foto
Kooperatīvs "Kuldīgas labumi" Liepājas Pētertirgū atvēris tirdzniecības vietu "Mājražotāju labumi". Tajā līdzīgi kā veikaliņā Kuldīgā, Pilsētas laukumā, var iegādāties biedru ražojumus: desas, olas, sieru, sulas, dārzeņus, cepumus u.c.
Kooperatīvs dibināts 2014. gadā, tajā ir 36 biedri. Valdes priekšsēde Gunita Šternberga stāsta, ka liela daļa biedru strādājuši aktīvi un ražošanas apjoms audzis tiktāl, ka viņi gatavi produkciju piedāvāt plašāk. Kopsapulcē nolemts, ka jāmeklē vēl kāda tirdzniecības vieta. „Šajos gados esam spējuši izkāpt no grūtās iesācēja attīstības fāzes. Būtiski ir pieminēt, ka svarīgs bijis pašvaldības atbalsts. Visos novados kooperatīviem tāda nav,” saka G.Šternberga.

„Mums ir pārliecība, ka mājražošanai Latvijā ir nākotne. To nevajag salīdzināt ar parasto ražošanu, jo mums nekad nebūs liela apjoma un milzīgi daudz tirdzniecības vietu. Bet būs augsta kvalitāte, pievienotā vērtība un tradīcijas. Tādi produkti tiek ražoti visos novados. Visiem Kuldīgas labumu biedriem ir vienota nostāja, ka ļoti svarīgi ir mājražošanu popularizēt. Parādīt, ka tā nav vienreizēja tirgošanās sestdienas tirdziņā, bet ka tas var būt stabils ienākumu avots. Tādēļ attīstāmies plašāk un sadarbojamies ar citiem novadiem.

Atvērām vietu Liepājas tirgū, lai Liepājas mājražotājus aicinātu mūsu kooperatīvam pievienoties. Mērķis ir katrā novadā mājražotājiem dot iespēju realizēt produkciju ar mūsu palīdzību, lai iedzīvotāji var baudīt vietējos gardumus. Redzam, ka novadi viens otru var papildināt. Tas arī paplašina Kuldīgas labumu sortimentu.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kāds ir darbs attālināti?
Man tas ir atklājums
Ir ērts
Ietaupa laiku un citus resursus
Ir sarežģīts
Nav produktīvs
Ir apgrūtinošs
Nevaru pateikt; nestrādāju attālināti
Kurzemnieks Horoskopi