Aizvērt

Laipas Pilsētas dārzā atjaunotas

2020. gada 22. maijā, 04:54
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Laipas Pilsētas dārzā atjaunotas
Gājēju laipa Pilsētas dārzā Kuldīgā atkal ir atpūtniekiem droša. Būvnieki un projektētāji cer, ka tā kalpos ilgāk par iepriekšējo.
Foto: Lāsma Reimane
Kuldīgas Pilsētas dārzā un pie Kūravas Baznīcas ielā 34 pabeigta gājēju laipu un skatu laukuma atjaunošana. Darbs ildzis piecus mēnešus.
Kuldīgas attīstības aģentūras projektu speciāliste Ance Reķe pastāstīja, ka abos objektos bijis viens izpildītājs – "Būvfirma „Inbuv”". Pašvaldības izmaksas ir 64 tūkstoši eiro.

"Kurzemnieks" jau rakstījis, ka iepriekšējās laipas Pilsētas dārzā kalpojušas kopš 2011. gada. Tām bija vairāki defekti, konstrukcijas vairs nebija stabilas. Laipas bija slēgtas vēl pirms decembra, kad sākās būvdarbi. Būtiski tās nav mainītas – uzliktas tādā pašā izskatā un augstumā. Bet, lai kalpotu daudz ilgāk, koka pāļi nomainīti pret betona stabveida pamatiem. Iztīrīts dīķis un iedarbināta strūklaka. Daļu darbu būvfirma paveica telpās, piemēram, krāsoja koka detaļas, lai lietainajā pavasarī tās nesabojātu mitrums.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Jūsu jaunā gada apņemšanās:
Vairāk sportošu
Ēdīšu veselīgāk
Šķirošu atkritumus
Nometīšu lieko svaru
Mīlēšu sevi
Vairāk laika veltīšu ģimenei
Visur ieradīšos laikā
Pārbaudīšu veselību
Vairāk pelnīšu
Neko neapņemos
Es esmu pati pilnība!