Aizvērt

„Tas ir process – jābūt kustībā”

2020. gada 22. maijā, 09:32
Raksta autors: Inguna Spuleniece
„Tas ir process – jābūt kustībā”
Kuldīgas attīstības aģentūras vadītāja Dace Šēle: „Jelgavā pabeidzu Ekonomikas fakultāti ar reģionālās attīstības un pārvaldes virzienu. Iestājoties nezināju, ko tas nozīmē. Maģistrantūrā Latvijas Universitātē studēju telpiskās attīstības plānošanu – tur man visu salika pa plauktiņiem. Noder arī citu darbu pieredze.”
Foto: Lāsma Reimane
Simtiem koordinētu projektu, miljoniem eiro investīciju – tāda ir pašvaldības iestādes Kuldīgas attīstības aģentūra ikdiena. Par to, ko dara 13 speciālistu, stāsta aģentūras vadītāja DACE ŠĒLE. Jautāta, kā tik maz darbinieku tiek ar to galā, viņa atbild: „Laikam mums visiem uz darbu deg acis.”
Kuldīgas attīstības aģentūra pašlaik strādā ar 17 būvniecības projektiem, kam ir Eiropas fondu un cita ārējā finansējuma atbalsts, un ar 63 pašvaldības finansētiem.
„Vadot projektu, mums svarīgi, lai objekta lietotājam pēc tam būtu ērti. Tāpēc vienmēr viņu pieaicinām jau projektēšanas gaitā.”

Vairāk 22. maija "Kurzemniekā" ŠEIT vai drukātajā avīzē.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Jūsu jaunā gada apņemšanās:
Vairāk sportošu
Ēdīšu veselīgāk
Šķirošu atkritumus
Nometīšu lieko svaru
Mīlēšu sevi
Vairāk laika veltīšu ģimenei
Visur ieradīšos laikā
Pārbaudīšu veselību
Vairāk pelnīšu
Neko neapņemos
Es esmu pati pilnība!