Aizvērt

Darbs, kas rada prieku un atmaksājas

2020. gada 2. jūnijā, 05:19
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Darbs, kas rada prieku un atmaksājas
Lina un Māris Tūteri rāda, ka jaunajā veikalā "Agrostor" bez lauksaimniecības precēm ir arī lopbarība, dzīvnieku barība un cita produkcija.
Foto: Jolanta Hercenberga
„Šo biznesu pirms trim gadiem sākām tādēļ, lai būtu kas interesants darāms. Pārliecinājāmies, ka patīk, tādēļ paplašināmies. Un, ja no tā vēl iegūstam finansiāli, kas var būt vēl labāk!” par savu jaunatvērto lauksaimniecības produkcijas veikalu "Agrostor" Kuldīgā, Graudu ielā 3h, saka Lina un Māris Tūteri.
Ģimenes bizness sākts, vēl dzīvojot Rīgā. Atvērts lauksaimniecības tehnikas rezerves daļu interneta veikals. „Tā bija vīra ideja, un ieguldīts liels darbs,” saka Lina. „Aptuveni pirms gada nolēmām pārcelties uz Kuldīgu, kur dzīvoju pirms tam, kad iepazinos ar vīru. Šeit turpinām Rīgā iesākto.”
Māris stāsta, ka kopš maija beigām veikalā Kuldīgā bez rezerves daļām iegādājamas arī dažādas lauksaimniecības preces, lopbarība, dzīvnieku barība. Iepriekšējo gadu Graudu ielā Tūteriem bijusi noliktava, nu atvērts veikals. Klienti esot ne tikai no Latvijas, bet arī citām valstīm. Māris esot tipisks pilsētnieks, studējis būvniecību un ekonomiku, tomēr lauksaimniecības biznesā jūtoties kā zivs ūdenī. Arī Linai tas ļoti patīkot – viņa dzimusi Saldus pusē, un lauku dzīve bijusi tuva kopš mazotnes. Viņas darba pieredze saistīta ar mazumtirdzniecību, bet pašlaik viņa Latvijas Universitātē mācās komunikācijas zinātni.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi