Aizvērt

Bārs ar Āzijas ēdienkarti

2020. gada 5. jūnijā, 07:14
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
Bārs ar Āzijas ēdienkarti
Suši bāra "Hercogs" īpašnieks Pēteris Silarājs piepildījis sapni un nodibinājis savu ēdināšanas uzņēmumu.
Foto: Alberts Dinters
„Te realizēts mans ilgi lolotais sapnis. Ārkārtējās situācijas sākumā suši piegādājām mājās, bet nu sākusies arī rosība kafejnīcā,” saka Kuldīgas jaunā suši bāra "Hercogs" īpašnieks Pēteris Silarājs.
P.Silarājs ir ventspilnieks, kurš trešo gadu dzīvo Kuldīgā. Kā ēdināšanas speciālists viņš savulaik uzaicināts stādāt restorānā "Metropole" par šefpavāru. Tikko izglītību ieguvušajam jaunietim tā bijusi brīnišķīga pieredze. Pēc tam viņš kādu laiku strādājis Vācijā, tad atgriezies "Metropolē". Bijis šefpavārs arī kafejnīcā "Kursas zeme", bet aprīlī Baznīcas ielā 32 atvēris savu suši bāru. Telpas tur piedāvājuši izlaušanās istabas veidotāji Matīss Uplejs un Mārtiņš Puķe, ar kuriem Pēteris strādājot ciešā sadarbībā.

Bārā strādā astoņu cilvēku komanda. Vairums ir kuldīdznieki, ar kuriem kopā strādāts jau iepriekš. „Jauni, dzīvespriecīgi un smaidīgi – tādi esam!” par darbiniekiem saka P.Silarājs.

Telpās ir 22 vietas, ārpusē uz terasītes – 16. Telpas iekārtotas, sadarbojoties komandai, ir plāns rīkot arī dzīvās mūzikas vakarus un citus pasākumus. Jau šovakar 20.00 tur muzicēs ģitārists Aivars Konutis.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi