Aizvērt

Jaunā terase – pēc tūristu vēlmēm

2020. gada 19. jūnijā, 06:25
Raksta autors: Daina Tāfelberga
Jaunā terase – pēc tūristu vēlmēm
"Pīlādzīša" vadītāja Madara Vainšteina stāsta, ka kafejnīcas jaunā ekspresterase tapusi daudzo apmeklētāju labad.
Foto: Daina Tāfelberga
Šopavasar Kuldīgā, Ventas krasta stāvlaukumā pie rumbas, ievērojami paplašināta kafejnīca-terase "Pīlādzītis".
Ģenerālvadītāja Madara Vainšteina stāsta, ka pandēmijas ierobežojumu un daļēji vēsā pavasara dēļ tūrisma sezona aizkavējusies, taču uz Kuldīgu un Ventas rumbu daudz cilvēku braukuši tik un tā, pastaigāties nākuši arī vietējie. Uzņēmums "RV2000 uzbūvējis jaunu ātrās apkalpošanas kiosku, kurā kafiju, saldējumu un uzkodas var iegādāties līdzņemšanai, bet var arī pasēdēt terasē pie galdiņiem.

Ideja radusies pēc iepriekšējo vasaru pieredzes. „Saldējums ir vispieprasītākais,” tā M.Vainšteina. „Tūristi labprāt uzkavējas ilgāk, bet iepriekš šajā vietā bija zāliens – lietus laikā slapjš, savukārt karstajās dienās nebija, kur patverties no saules. Jaunā terase radīta apmeklētāju ērtībām.”

Pēc M.Vainšteinas novērojumiem, maijā cilvēku pieplūdums bijis ļoti liels – pat lielāks nekā jūnijā, kad nu ierobežojumi mazinājušies: „Brīvdienās, kā arī Pilsētas svētkos Stendes, Krasta un citas Pārventas tuvējās ielas ir automašīnu pilnas. Mūsu priekšrocība ir tā, ka varam nodrošināt distanci, neesam ierobežoti šaurā telpā kā kafejnīcas vecpilsētā. Tāpēc turpinām domāt, kā paplašināties vēl, dodot iespēju paēst un atpūsties labiekārtotā vietā pie Ventas.”
Komentāri
Inita Apinīte
2020. gada 20. jūnijā, 15:41
ĢENERĀLvadītāja...OMG!!! :)))
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi