Aizvērt

SNĒPELE. Saskaņā ar sevi un pasauli

2020. gada 19. jūnijā, 10:00
Raksta autors: Jolanta Hercenberga
SNĒPELE. Saskaņā ar sevi un pasauli
Saulgriežos Milošu ģimene rīko uguns rituālus. Pļavā, kur, kā saimnieks atradis senos dokumentos, bijusi koka baznīca, tiek kurts lielais ugunskurs. Šajā piramīdā ierīkoti soliņi, kur piesēt, lai varētu smelties spēka vietas īpašo enerģiju.
Foto: Jolanta Hercenberga
„Mēs cenšamies dzīvot saskaņā ar sevi un pasauli. Esam kā garīgi meklētāji, kuri nepieslejas nevienai ticībai, sektai vai novirzienam, bet izzina pasauli un skatās uz to no dažādiem skatpunktiem,” par sevi un dzīvesbiedri Inesi saka Snēpeles pagasta "Liepu" saimnieks Juris Milošs.
„Ar nenormālo vēlmju ķermeni un kaislībām cilvēki sevī līdzsvaru izjauc.”

 
„Nomierināties. Pieņemt pasauli. Iepazīt sevi. Tas ir pamats, lai dvēsele būtu līdzsvarā un fiziskais ķermenis justos labi,” uzskata Juris Milošs.


„Garīgais ceļš man ir palīdzējis pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir. Es spēju citu cilvēku izvēles pieņemt un tās nekritizēt,” saka Liepu saimniece Inese Miloša.

 

Bioloģiskajā saimniecībā ir 15 liellopu ganāmpulks. Priekšplānā – materiāli, no kuriem enerģētiski īpašā vietā tiks būvēta piramīda.


Dīķmalā – jaunākā dēla Mārtiņa taisītā čigānu pirtiņa. Kad tā tiek iekurta, pāri kokiem pārvelk plēvi vai brezentu, un jau pēc laika tajā var karsēties.

Vairāk lasiet 19. jūnija "Kurzemniekā" ŠEIT vai drukātajā avīzē.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi