Aizvērt

Top trīs jauni rotaļu laukumi

2020. gada 26. jūnijā, 05:28
Raksta autors: Elisa Rudzīte
Top trīs jauni rotaļu laukumi
Visos trijos jaunajos bērnu laukumiņos Piltenes ielas mikrorajonā iekārtas jau uzliktas, segumam tiks izmantotas šķembas, ģeotekstils un gumijas flīzes.
Foto: Elisa Rudzīte
Tā sauktajā Kurzemītes daudzdzīvokļu māju rajonā Kuldīgā sākta rotaļu laukumu atjaunošana. Tiks ierīkoti trīs: Gaismas ielā 1a, Gaismas ielā 9a un Skuju ielā 2. Būvdarbu izmaksas – 50 523 eiro.
Kuldīgas attīstības aģentūras projektu vadītāja Ance Reķe stāsta, ka 15. aprīlī noslēgts līgums ar Saldus ceļinieku, 11. maijā saņemta būvvaldes atzīme par būvdarbu sākšanas nosacījumu izpildi un sākta rotaļu laukumu atjaunošana. „Darbu paredzēts pabeigt četros mēnešos, un izmaksas tiek segtas no pašvaldības budžeta. Projekta autors ir Rīgas uzņēmums "Fixman",” tā A.Reķe.

Būvlaukumā sastaptie strādnieki skaidro, ka visās trīs vietās iekārtas jau ierīkotas un zem tām tiek klātas šķembas, ģeotekstils un gumijas flīzes. Visur būs soliņi.
2019. gada 25. jūlija Kuldīgas novada domes sēdē apstiprināta vienota pagalmu atjaunošanas, pārbūves un attīstības koncepcija Kuldīgas daudzstāvu māju mikrorajonam starp Dzintaru, Parka, Lapegļu un Piltenes ielu. Iedzīvotāju skaita ziņā tas ir lielākais dzīvojamais rajons pilsētā. Viens no koncepcijas uzdevumiem bija izvērtēt nodarbes bērniem un ieteikt, kā izvietot rotaļu, sporta un atpūtas vietas. Pamatojoties uz priekšlikumiem, 2019. gada rudenī sākta trīs laukumu projektēšana.

Domes mājaslapā www.kuldiga.lv iedzīvotāji pauduši sašutumu, ka visi laukumiņi ierīkoti vienā daudzdzīvokļu namu rajonā, tomēr A.Reķe skaidro, ka atjaunošana iecerēta arī citur: „Būvvalde sagatavojusi priekšlikumus par nākamo rotaļu laukumu vietām. Tie tiks apspriesti, iesaistot arī iedzīvotājus. Rudenī plānots sākt jaunos laukumus projektēt, lai nākamgad varētu notikt būvdarbi.

Pašlaik norisinās būvdarbu iepirkums rotaļu kompleksam "Ķirbītis" Pilsētas estrādē, kur tuvākajā laikā tiks sākts darbs. Plānotās izmaksas ir nepilni 200 000 eiro, kas tiks segti no budžeta.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Novadu reforma, no 119 izveidojot 42 pašvaldības:
veicinās reģionālo attīstību
neko nemainīs
sanaidos cilvēkus
sen bija vajadzīga
ietaupīs naudu
apvienos resursus
ir piekāpšanās lielajām pilsētām
vēl vairāk iztukšos laukus
nav pārdomāta līdz galam
Kurzemnieks Horoskopi