Aizvērt

Latvijas studenti popularizēs labdarības projektus

2020. gada 23. jūlijā, 10:41
Raksta autors: Elisa Rudzīte
Latvijas studenti popularizēs labdarības projektus
No jūlija vidus līdz augusta sākumam Kuldīgā būs sastopami Latvijas studenti, kas informēs iedzīvotājus par biedrības "Atbalstu Latviju" veidotajiem labdarības projektiem. Dodoties no mājas uz māju, studenti stāstīs par iespējām atbalstīt šos projektus ar ikmēneša ziedojumiem, izmantojot internetbanku.
Ar ziedojumiem būs iespējams atbalstīt vairākas Latvijā jau ilgstoši pastāvošas, bet mazāk pazīstamas labdarības organizācijas, piemēram, biedrību "Ģimenes Šūpulis", nodibinājumu LELB "Diakonija Latvijā", biedrību "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi", nodibinājumu "Tautas Palīdzības fonds", dzīvnieku patversmi "Labās mājas", dzīvnieku aizsardzības biedrību "Ar sirdi delnā", kā arī sieviešu tiesību aizstāvības organizāciju "Centrs Marta".

Studentiem bija plānots doties vasaras darbā uz ASV studentu programmā "Southwestern Advantage", lai tur pārdotu izglītojoša satura grāmatas. Covid-19 dēļ uz ASV doties nav iespējams, tāpēc studenti savas prasmes izmantos, lai palīdzētu vākt ziedojumus projektā "Atbalstu Latviju". Studenti vasaras laikā būs sastopami dažādos valsts reģionos, un viņiem ir biedrības "Atbalstu Latviju" izsniegtas pilnvaras, kas uzrādāmas pēc pieprasījuma.

Jāatceras, ka projekta dalībnieki nenodarbojas ar skaidras naudas vākšanu, ziedojumiem jāizmanto internetbanka.

Vairāk informācijas: atbalstulatviju.lv
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Sludinājumi

Lūgums palīdzēt

Pazudis maks 16. oktobrī Kuldīgā, veikala Maxima apkārtnē ar Dainas Ozoliņas dokumentiem. Pret atlīdzību ātradējam zvanīt pa tālruni 29154491.
Aptauja
Vai gatavojat krājumus ziemai:
Konservēju paša izaudzēto, pietiek visi ziemai
Pērku ogas un dārzeņus, jo savam ievārījumam ledusskapī jābūt
Ja sanāk laika
Neko negatavoju – visu var nopirkt veikalā.
Par to nedomāju
Kurzemnieks Horoskopi