Aizvērt

„Cilvēku veido ģimene, darbs un spilgti līdzbiedri”

2020. gada 28. jūlijā, 09:28
Raksta autors: Inguna Spuleniece
„Cilvēku veido ģimene, darbs un spilgti līdzbiedri”
„Manu personību ir veidojušas tradīcijas ģimenē – kopīga svētku svinēšana. Noteikti kolēģi, kas paši ir spilgtas personības. Piemēram, Nellija Kleinberga, Maruta Rozīte, Līga Brence, Ramona Irbe. Arī dažādu pasākumu rīkošana – Kārļa Davidova čellistu konkursi, Burdons, Kurzemes Dziesmu svētki. Arī valsts augstākā apbalvojuma – Atzinības krusta saņemšana.”
Foto: Jēkabs Aleksandrs Krūmiņš
Vairāk nekā 43 gadi pavadīti kultūras darbā, amatu nosaukumiem mainoties, bet apvienojot to ar ģimeni, ar lauku darbiem jaunībā un košumdārzu tagad. Pasākumi, projekti, spilgtas personības līdzās. Tāda ir Kuldīgas novada domes kultūras nodaļas vadītājas DACES REINKOPAS ikdiena.
„Mūsu ikdienas darbā absolūti nav negācijas – pozitīvais ir daudz vairāk kā negatīvais.  Ja neskaita to, ka kādreiz jāspēj iestāties par savu ideju. Mēs visu laiku skatāmies uz priekšu nākotnē, nav lika skatīties atpakaļ.”

Vairāk lasiet 28. jūllija "Kurzemniekā" ŠEIT vai drukātajā avīzē.
 
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai gatavojat krājumus ziemai:
Konservēju paša izaudzēto, pietiek visi ziemai
Pērku ogas un dārzeņus, jo savam ievārījumam ledusskapī jābūt
Ja sanāk laika
Neko negatavoju – visu var nopirkt veikalā.
Par to nedomāju
Kurzemnieks Horoskopi