Aizvērt

Mediņš pārkāpumus noliedz. Uzmanību pievērsīs prokuratūra

2020. gada 28. augustā, 10:24
Raksta autors: Sandra Giptere-Ivanova (Bauskas Dzīve), speciāli K
Mediņš pārkāpumus noliedz. Uzmanību pievērsīs prokuratūra
Bruknas kopienas vadītājs Andrejs Mediņš (vidū) visus Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas un Tiesībsarga biroja konstatētos pārkāpumus preses konferencē noliedza.
Foto: Ivara Bogdanova (Bauskas Dzīve) foto
Šo otrdien, 25. augustā, Bauskas novada Dāviņu pagasta Bruknas muižā sarīkota preses konference, lai atbildētu uz jautājumiem par iespējamiem bērnu tiesību pārkāpumiem biedrībā Kalna svētību kopiena.
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) kopā ar Tiesībsarga biroja pārstāvi pēc sūdzības bija Bruknas muižā rīkojusi pārbaudes, konstatējot, ka bērni lauku darbos nodarbināti no desmit līdz
12 stundām dienā un pārkāpumu gadījumātiekot sodīti ar pārtikas devu ierobežošanu. Ar kopienas vadītāju, priesteri Andreju Mediņu medijiem vairākas dienas neizdevās sazināties, jo viņš neatbildēja.


Pārmesto neatzīst


Preses konferencē priesteris sacīja: „Apzināti klusēju, jo uzskatīju, ka jums ir daudz informācijas, ko gremot. Paldies par emocionālo un garīgo atbalstu – to sniedza tie, kas pazīst mani un Bruknu. Es pieņēmu Dieva garu, ļāvu, lai izsakās. Es neesmu labāks par Jēzu – kam man sevi attaisnot? Visu jau izšķir darbi, augļi. Kam katram atsevišķi ko skaidrot? Labāk jau tagad visiem atbildēt uzreiz.”Visu rakstu var lasīt drukātajā 28. augusta Kurzemniekā vai e-avīzē.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kur lasāt laikrakstu “Kurzemnieks”?
Abonēju laikraksta drukāto versiju gadam
Abonēju laikraksta drukāto versiju trim mēnešiem
Abonēju laikraksta drukāto versiju mēnesim
Abonēju laikraksta elektronisko versiju
Pērku regulāri
Nopērku, ja pamanu man interesējošu tēmu
Sekoju “Kurzemniekam”” sociālajos medijos
Izlasu citur - bibliotēkā, pie kaimiņa u.c.
Nelasu