Aizvērt

Ceturtdien spēcīgs vējš, tas pamazām pierims

2020. gada 17. septembrī, 15:37
Raksta autors: Alberts Dinters
Ceturtdien spēcīgs vējš, tas pamazām pierims
Foto: Alberts Dinters
Trešdien, 16. septembrī, Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) izplatīja brīdinājumu par spēcīgu vēju, prognozējot brāzmas līdz 20-24 m/s, bet piekrastes rajonos līdz 25-28 m/s. Ceturtdien Kurzemes piekrastē visstiprākais vējš plosījies Ventspilī un Liepājā.
Kā "Kurzemniekam" pastāstīja LVĢMC prognožu daļas vadītāja Laura Krūmiņa, ceturtdien līdz 14.00 visstiprākais vējš pūtis jūras piekrastē. Ventspils ostā brāzmas sasniegušas 24 m/s, bet Liepājas ostā – 21 m/s. Savukārt Rucavā un Pāvilostā meteostacijas, kuras atrodas iekšzemē, ir fiksējušas 15–18 m/s. Tuvāko stundu laikā, iespējams, vēja ātrums Vidzemē un Latgalē varētu pastiprināties par pāris metriem sekundē, bet pret vakaru tas ievērojami norims. Kā "Kurzemnieks" novēroja Rīvas upes un Muižupītes apkaimē, spēcīgā vēja radītie viļņi daudzviet skalojas pret krastu, bet ievērojami dabas postījumi novēroti netika. Arī rīt Latvijā ir gaidāms vējains laiks, bet vēja ātrums brāzmās nepārsniegs 15–17 m/s.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kur lasāt laikrakstu “Kurzemnieks”?
Abonēju laikraksta drukāto versiju gadam
Abonēju laikraksta drukāto versiju trim mēnešiem
Abonēju laikraksta drukāto versiju mēnesim
Abonēju laikraksta elektronisko versiju
Pērku regulāri
Nopērku, ja pamanu man interesējošu tēmu
Sekoju “Kurzemniekam”” sociālajos medijos
Izlasu citur - bibliotēkā, pie kaimiņa u.c.
Nelasu