Aizvērt

Balsojiet par kuldīdznieces ieceri!

2020. gada 22. septembrī, 10:21
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Balsojiet par kuldīdznieces ieceri!
Sociālās uzņēmējdarbības konkursa Tam labam būs augt finālā startē arī kuldīdzniece Ieva Putniņa ar projektu Eve Birdy Headwrap – tā mērķis ir piedāvāt estētiskas galvassegas tiem, kuri dažādu veselības iemeslu dēļ saskārušies ar matu izkrišanu.
Konkursa tiešraide – piektdien, 25. septembrī, no 18.00 līdz 20.00 laikraksta Dienas Bizness portālā www.db.lv un ziņu portālā Delfi.lv. Rīkotāji aicina ikvienu skatīties un balsot.

Ieceres prezentēs vēl deviņi pašreizējie un topošie sociālie uzņēmēji no visas Latvijas: Glūdas (māj)skola Jelgavas novadā, Krapes alternatīvā skola "Universum" Ogres novadā, runas terapijas instruments bērniem "Cheeks Up", muzejs tumsā "Skaties ar sirdi", kultūras un mākslas centrs "Nātre" Jelgavā, Iritas Antoņevičas projekts par vilnas darbnīcu "Living Wool" Gulbenes novadā, Ruckas mākslas un izglītības centrs Cēsu novadā, SIA "Mans peldkostīms" no Valmieras un RTU studentes Natālijas Jermolajevas stāju koriģējošais T-krekls "Correcty".

1200 eiro savai iecerei saņems divi sociālie uzņēmēji vai ideju autori. Vienu noteiks žūrija, otru – tiešraides skatītāju balsojums. Kopumā saņemts vairāk nekā 60 pieteikumu. Otrajai kārtai tika izvirzīti 25, to autori piedalījās prezentāciju mācībās, un pēc tam eksperti noteica desmit finālistus.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai gatavojat krājumus ziemai:
Konservēju paša izaudzēto, pietiek visi ziemai
Pērku ogas un dārzeņus, jo savam ievārījumam ledusskapī jābūt
Ja sanāk laika
Neko negatavoju – visu var nopirkt veikalā.
Par to nedomāju
Kurzemnieks Horoskopi