Aizvērt

"Novada garša" finišē

2020. gada 29. septembrī, 17:29
Raksta autors: Daina Tāfelberga
"Novada garša" finišē
Foto: Daina Tāfelberga
Piektdien, 2. oktobrī, pasākuma "Novada garša" noslēgumā piedalīsies arī mūspuses ražotāji un pavāri. Šoreiz apmeklējums ierobežots, nebūs tirgošanās, taču visu varēs vērot tiešraidē "Novada garšas" kontā feisbukā.
To rīko Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs un Pavāru klubs. Konferencē "Vietējie produkti nākotnes tirgū" pieredzē e-komercijā, lauksaimniecībā, zīmolu radīšanā un kopdarbībā dalīsies uzņēmēji un eksperti, tostarp Rumbas pagasta saimniecības "Kolumbi" īpašniece Dace Meldere un kooperatīva "Kuldīgas labumi" valdes locekle Agnese Buka. Būs tradicionālais konkurss šefpavāriem un zeļļiem, bet pirmo reizi sacentīsies sabiedriskā sektora ēdinātāji – mācību iestāžu pavāri. Četru novadu komandu cīņā mūspuses godu aizstāvēs Anita Klauberga un Līga Pavlovska no Kuldīgas Centra vidusskolas. Noslēgumā tiks apbalvoti sezonas konkursu un goda saimnieču akcijas "Ceļam galdā vietējo!" uzvarētāji.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai gatavojat krājumus ziemai:
Konservēju paša izaudzēto, pietiek visi ziemai
Pērku ogas un dārzeņus, jo savam ievārījumam ledusskapī jābūt
Ja sanāk laika
Neko negatavoju – visu var nopirkt veikalā.
Par to nedomāju
Kurzemnieks Horoskopi