Aizvērt

Skrundā izglābts ugunsgrēkā cietis cilvēks

2020. gada 7. oktobrī, 16:28
Raksta autors: Alberts Dinters
Skrundā izglābts ugunsgrēkā cietis cilvēks
Naktī no 6. uz 7. oktobri neilgi pēc pusnakts ugunsdzēsējiem nācies traukties uz kādu namu Skrundā, kur dzīvoklī izcēlies ugunsgrēks. Diemžēl šajā nelaimē ir cietušais.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Saldus un Skrundas ugunsdzēsēji konstatējuši, ka vienā dzīvoklī deg dīvāns (2 m2). Ar kāpņu palīdzību no balkona nocelts cilvēks, kurš bija cietis. Viņš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam. Ugunsgrēks likvidēts aptuveni pēc stundas.

VUGD atgādina, ka no 1. janvāra visos mājokļos – gan dzīvokļos, gan privātmājās – obligāti jābūt dūmu detektoriem, turklāt privātmājās vēl jābūt ugunsdzēsības aparātam. Dūmu detektors ar skaļu signālu vēstīs par sadūmojumu telpās, lai laikus varētu no bīstamās vietas evakuēties un informēt ugunsdzēsējus.

No 6. oktobra 6.30 līdz 7. oktobra 6.30 Kurzemes brigāde saņēmusi divus izsaukumus uz ugunsgrēku, savukārt Latvijā bijuši 39 izsaukumi: 18 uz ugunsgrēku, 16 uz glābšanas darbiem, bet pieci – maldinājumi.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kādas ir jūsu ieceres, ko rosina pavasara iestāšanās?
Sēt sēklas stādu audzēšanai
Darbi siltumnīcā
Dārza plānošana
Apkārtnes uzkopšana
Logu mazgāšana
Pastaigas dabā
Došanās pārgājienā
Sportiskas nodarbes ārā
Gatavot maltītes ārā uz grila
Šķūnīšu, garāžu kārtošana, atbrīvojoties no nevajadzīgā