Aizvērt

Alsunga tiek otrajā kārtā

2020. gada 24. novembrī, 15:56
Raksta autors: Jana Sūruma
Alsunga tiek otrajā kārtā
Beigusies konkursa "Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020" pirmā kārta. Otrajai izvirzītas 25 pašvaldības, un Kurzemē uz finālu pretendēs divi no pieciem novadiem: Alsungas, Brocēnu, Durbes, Grobiņas un Nīcas.
Pirmās kārtas rezultāti noteikti pēc iedzīvotāju balsojuma, kā arī izvērtējot pašvaldību administratīvos datus, dzimstības un migrācijas datus un iesaisti konkursa informatīvajā kampaņā.

Latgalē izvirzīts Dagdas, Krāslavas, Līvānu, Ludzas un Riebiņu novads, Vidzemē – Cesvaines, Kocēnu, Naukšēnu, Raunas un Vecpiebalgas, Zemgalē – Iecavas, Ozolnieku, Rundāles, Tērvetes un Vecumnieku, bet Rīgas plānošanas reģionā – Ādažu, Ikšķiles, Mālpils, Olaines un Stopiņu novads. Saņemts vairāk nekā 57 500 balsu, kā arī komentāri par pašvaldības darbu.

Otrajā kārtā tiks vērtēts pašvaldību atbalsts ģimenēm ar bērniem un ģimeniskai videi, tiks ņemtas vērā arī iedzīvotāju atsauksmes, lai izvēlētos desmit finālistes – divas katrā reģionā. Ar šo pašvaldību centieniem veidot ģimenēm draudzīgu vidi komisija tuvāk iepazīsies pēdējā kārtā vizīšu laikā. Laureātus godināt plānots gada nogalē. Vairāk informācijas: www.vietagimenei.lv.

Konkurss Ģimenei draudzīgākā pašvaldība ir viens no trim Sabiedrības integrācijas fonda pasākumiem ģimeņu atbalstam. Fonds īsteno arī programmu Ģimenei draudzīga darbavieta un daudzbērnu ģimenēm izsniedz Latvijas Goda ģimeņu apliecības 3+ Ģimenes karte.

Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kādas ir jūsu ieceres, ko rosina pavasara iestāšanās?
Sēt sēklas stādu audzēšanai
Darbi siltumnīcā
Dārza plānošana
Apkārtnes uzkopšana
Logu mazgāšana
Pastaigas dabā
Došanās pārgājienā
Sportiskas nodarbes ārā
Gatavot maltītes ārā uz grila
Šķūnīšu, garāžu kārtošana, atbrīvojoties no nevajadzīgā