Aizvērt

Šoreiz rūķu lomā – aprūpētāji

2020. gada 11. decembrī, 18:54
Raksta autors: Inguna Spuleniece
Šoreiz rūķu lomā – aprūpētāji
Akcijā "Dalies mīlestībā!" Kuldīgas uzņēmēju ziedotās pārtikas sūtījumi arī šogad iepriecinās daudzus pilsētas vecos ļaudis.
Foto: Latvijas Samariešu apvienības arhīva foto
120 Kuldīgas senioru šogad uzņēmēju sarūpētās Ziemassvētku dāvanas saņem nevis no pilsētas skolēnu, bet aprūpētāju un akcijas "Dalies mīlestībā" pieaugušo rīkotāju rokām.
Labdarības akcija, kurā sveicienus senioriem gādā Kuldīgas uzņēmēji kopā ar skolēniem, notiek jau 26. gadu. Tās rīkotāja Irma Gertnere atzīst, ka Covid-19 ir tradīciju pabojājis. Saprotams, ka bērni pie vecļaudīm šogad iet nedrīkst, tādēļ vairums paciņu (104) tiks nodotas ar Latvijas Samariešu apvienības starpniecību. „Šī organizācija bija ar mieru nākt pretī. Paciņas tika aizvestas samariešiem, tur tās saņem aprūpētāji, kuri aiznes saviem aprūpējamajiem. Ļoti gribētos, lai visi dāvaniņas nogādātu galā, iejūtoties rūķu lomā,” mudina I.Gertnere.

Pirms dāvanu paņemšanas aprūpētājiem lūgums zvanīt Latvijas Samariešu apvienības Kurzemes nodaļas vadītājai Lolitai Grīnvaldei pa tālr. 25691384.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kādas ir jūsu ieceres, ko rosina pavasara iestāšanās?
Sēt sēklas stādu audzēšanai
Darbi siltumnīcā
Dārza plānošana
Apkārtnes uzkopšana
Logu mazgāšana
Pastaigas dabā
Došanās pārgājienā
Sportiskas nodarbes ārā
Gatavot maltītes ārā uz grila
Šķūnīšu, garāžu kārtošana, atbrīvojoties no nevajadzīgā