Aizvērt

Aktīvo iedzīvotāju fonds pieņem organizāciju pieteikumus KAPACITĀTES projektiem

2020. gada 17. decembrī, 17:03
Aktīvo iedzīvotāju fonds pieņem organizāciju pieteikumus KAPACITĀTES projektiem
Latvijas pilsoniskās sabiedrības organizācijas (biedrības un nodibinājumi) aicinātas sagatavot un iesniegt projektu pieteikumus organizācijas kapacitātes stiprināšanai.
Pieteikumus var iesniegt līdz 2021. gada 15. februāra plkst. 14.00 Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektu tiešsaistes sistēmā projekti.activecitizensfund.lv

Biedrības “Kurzemes NVO centrs” priekšsēdētāja un AIF reģionālā koordinatore–konsultante Elīna Futraka aicina: “Zinu, ka Kurzemes reģionā ir daudz lieliskas biedrības un nodibinājumi, kuri nenogurstoši darbojas, lai celtu sabiedrības labklājību ciema, pagasta, novada, valsts vai pat starptautiskā līmenī, tāpēc, lai vai kāda ir jūsu šī brīža kapacitāte darīt lietas, izmantojiet šo iespēju, uzrakstiet projektu savas organizācijas spēju palielināšanai, lai dotos sava mērķa virzienā vēl jaudīgāk kā līdz šim! Nebaidieties! Ja lasot konkursa prasības kaut kas šķiet nesaprotams vai jums neatbilstošs, vai ir aizķeršanās, gatavojot projekta pieteikumu sistēmā, jums pieejami esam mēs – reģionālie konsultanti. Mēs esam gatavi jums palīdzēt izprast konkursa noteikumus, rast atbildes uz jautājumiem, kā arī tikt galā ar tehniskiem izaicinājumiem.”

Organizācijām ir un būs pieejams atbalsts projektu sagatavošanai:

2020. gada 21. decembrī plkst. 14.00 ZOOM platformā notiks informatīvais seminārs par KAPACITĀTES projektu konkursu, kuru vadīs AIF vadītāja Inese Siliņa un finanšu vadītājs Ansis Bērziņš. Semināra ieraksts būs pieejams www.activecitizensfund.lv sadaļā “Resursu krātuve”. Pieteikšanās semināram līdz 21. decembra plkst. 13.30 https://ej.uz/AIF_kapacitate.

2021. gada janvārī visā Latvijā ZOOM platformā notiks projektu dienas, kuru laikā nelielākās grupās būs iespēja pārrunāt Kapacitātes konkursa nosacījumus, pieteikuma aizpildīšanu, kā arī piedalīties AIF projektu domāšanas un rakstīšanas darbnīcās.
Piesakies projektu dienām jau tagad: https://ej.uz/Kapac_projektu_Dienas. Detalizētāka informācija sekos.

2021. gada janvārī notiks informatīvs seminārs par mērķu izvirzīšanas un to sasniegšanas novērtējuma pieejām (M&E sistēma, u.c.). Detalizētāka informācija sekos.
Bezmaksas individuālas konsultācijas pie AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem. Kurzemē informācijas punkts atrodas Liepājas ielā 8, Kuldīgā. Konsultācijas tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās, rakstot uz e-pastu elina@kurzemesnvo.lv vai zvanot 27111252.

Aktīvo iedzīvotāju fonds ir Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu programma, kas Latvijā tiek īstenota no 2020. līdz 2024. gadam ar mērķi stiprināt pilsonisko sabiedrību un iedzīvotāju līdzdalību un vairot mazaizsargāto iedzīvotāju grupu spējas. Programmu administrē Latvijas Pilsoniskā alianse un Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs, Kurzemes NVO centrs, Latvijas Lauku forums, Valmieras novada fonds, Zemgales NVO centrs.

KONKURSA NOLIKUMS, PIELIKUMI UN NODERĪGI PARAUGI PIEEJAMI ŠEIT: https://www.activecitizensfund.lv/lv/jaunumi/kapacitates-projekti-atverta-projektu-pieteikumu-pienemsana-kapacitates-projektu-konkursa.html


Papildu informācijai:
Elīna Futraka
Aktīvo iedzīvotāju fonda reģionālā koordinatore-konsultante
Tālrunis: 27111252
E-pasts: elina@kurzemesnvo.lv
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Ko jūs darāt, sajūtot saaukstēšanās pazīmes:
Stiprināt imunitāti ar vitamīniem, uztura bagātinātājiem
Izvairāties no kontaktēšanās ar citiem cilvēkiem un publisku vietu apmeklēšanas
Ārstējaties mājas apstākļos
Pastiprināti sekojat līdzi saslimšanas simptomiem
Konsultējaties ar ārstu
Aptiekā prasāt palīdzību farmaceitam
Paši pieņemat lēmumu, kā ārstēties vai kādus medikamentus lietot
Informāciju un padomus par ārstēšanās metodēm meklējat internetā