Aizvērt

Valsts prezidents gada nogalē sveic arī Behmaņu ģimeni

2020. gada 30. decembrī, 13:40
Raksta autors: Daiga Bitiniece, Alberts Dinters
Valsts prezidents gada nogalē sveic arī Behmaņu ģimeni
Foto: S. Behmaņa personīgais arhīvs
Turpinot tradīciju, arī šajos Ziemassvētkos Valsts prezidents Egils Levits sveica kuplas un aktīvas ģimenes no Latvijas novadiem un pilsētām, kuras ar savu ikdienas dzīvi, darbu un paveikto iedvesmo līdzcilvēkus.
Valsts prezidenta apsveikumu saņēma arī Behmaņu ģimene no Skrundas novada.

Kā Kurzemniekam pastāstīja Skrundas novada domes priekšēdētāja Loreta Robežniece, Behmaņu ģimene ir atbildusi visiem izvirzītajiem kritērijiem. Abi dzimuši Skrundā, ilgus gadus dzīvojuši ārzemēs, tad atgriezušies un šeit iekārtojuši savu dzīvi uz palikšanu, jau pagastā esot pasaulē laists jaunākais bērniņš. Vēl par iemeslu kalpo abu aktīvā darbošanās Skrundas novadā, un tādējādi Sandis un Eva Behmaņi iedvesmo arī citus svešzemē dzīvojošos latviešus atgriezties pie savām saknēm.

Savukārt Sandis Behmanis Kurzemniekam atzīst, ka šī atzinība ir bijis pārsteigums. Ir bijusi nojauta, ka kaut kas tamlīdzīgs varētu notikt, bet pilnīgas pārliecības nebija.

“Šī atzinība ir nepārprotams signāls tam, ka viss līdz šim darītais ir bijis pareizi,” saka S. Behmanis. “Tas ir kolosāls stimuls turpināt tādā pat garā, nenolaist rokas un turpināt paceltu galvu virzīties uz priekšu.”

Tradicionāli ģimenes tiek aicinātas uz svinīgu Ziemassvētku pasākumu Rīgas pilī, bet šajā gadā, ievērojot valstī spēkā esošos epidemioloģiskos norādījumus Covid-19 izplatības ierobežošanai, ģimenes saņēma Valsts prezidenta apsveikumu.

Ieteikumus par katra novada kuplākajām un aktīvākajām daudzbērnu ģimenēm, kā arī par remigrējušām ģimenēm, kuras pēc ilgstošas prombūtnes ārzemēs ir atgriezušās uz dzīvi Latvijā, Valsts prezidenta kanceleja saņēma no Latvijas novadu un pilsētu pašvaldībām.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.