Aizvērt

Redakcijas sleja

2021. gada 5. janvārī, 09:08
Raksta autors: Daiga Bitiniece
Redakcijas sleja
Te mēs, priecīgā "Kurzemnieka" komanda, 25. janvārī kultūras centrā sarīkojumā "Presei Kuldīgā – 110". Attēlā iztrūkst Ineses Slūkas, Dainas Tāfelbergas un arī Elisas Rudzītes, kura vēl nebija sākusi šeit strādāt. Toties vēl kopā ar mums ir jaukās kolēģes Aiga Blumberga un Lāsma Reimane, kuras šogad pieņēmušas jaunus izaicinājumus.
Un avīze turpina ceļu pie lasītājiem
„Avīze turpina iznākt!” Tā bija mana atbilde, martā sākoties kovidam. Mēs pārgājām uz daļēji attālinātu darbu, ātri vien apguvām jaunas iemaņas un sapratām, ka žurnālists ir tā profesija, kurā dīkstāve nudien nedraud. Tieši pretēji – pieprasījums pēc aktuālākajām ziņām, sabalansētības, skaidrojumiem, dažādiem viedokļiem, problēmu risinājumiem utt. tikai pieauga.

Neviens negaidījām, ka tagad, kad sācies tā sauktais otrais kovida vilnis, situācija būs tik sarežģīta, būs daudz vairāk problēmu, vairāk vīlušos cilvēku, vairāk maldu ziņu un agresijas, bet mazāk pacietības un iecietības. Ar to visu sastapāmies arī savā darbā. Bet avīze turpināja iznākt. Ar nelielu finansiālu valsts atbalstu (bet paldies arī par to, protams), ar jaunas, radošs pieejas meklējumiem, arī sadarbībā ar citiem reģionālajiem laikrakstiem, ar Kuldīgas novada pašvaldības atbalstu pielikumam Radošā Kuldīga un ielu un pagastu stāstiem.

Un avīze turpinās iznākt arī nākamgad! Kā gan citādi, ja mums ir savi uzticamie lasītāji, ja mūsu reklāmdevēji novērtē reklāmu un sludinājumu atdevi, ja mūsu komandā ir radoši, savas jomas pārzinoši žurnālisti, maketētājas un citi darbinieki! Tāpēc vispirms šoreiz gribu teikt paldies tieši kolēģiem: Ingunai Spuleniecei, Inesei Opeltai, Dinai Poriņai, Dainai Tāfelbergai, Jolantai Hercenbergai, Elisai Rudzītei, Intai Jansonei, Sandrai Grīnvaldei, Lailai Liepiņai, Inesei Slūkai un Albertam Dinteram! Otrkārt, par atsaucību, interesantiem rakstiem un fotogrāfijām pateicos mūsu ārštata autoriem: Mārītei Milzerei, Ievai Rupenheitei, Katrionai Luīzei Rožlapai, Alisei Volanskai, Katrīnai Blauai, Katrīnai Spuleniecei-Aišpurei, Aijai Puzarelei, Evelīnai Vasiļčikai, Indaram Vētrājam, Eduardam Skabim u.c. Treškārt, paldies mūsu sadarbības partneriem – tipogrāfijai "Mūkusala", "Latvijas Pastam", "Preses servisam", veikaliem un citām vietām, kur avīze tiek tirgota. Paldies par padomiem datorspeciālistam Gaidaram Smirnovam, par atbalstu mūsu konkursiem – Kuldīgas novada muzejam, "Pindzelei", "Cikādei", "Akcentam" un suši bāram "Hercogs".

Tagad jau tik sens liekas janvāra notikums, kad skaisti nosvinējām Kuldīgas drukātās preses 110 gadus! Arī augustā saņemtā Latvijas Žurnālistu asociācijas "Izcilības balva" "Kurzemniekam" par sociālo rakstu sēriju jau pagātnē, un nu jāturpina labi iesāktais un jārada jaunas lietas. Jo dzīve neapstājas un avīze turpina iznākt.

Lai drošs, mierīgs, veselīgs jums katram jaunais gads! 
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.