Aizvērt

No 1. marta bēres arī telpās

2021. gada 23. februārī, 19:31
Raksta autors: Alberts Dinters
No 1. marta bēres arī telpās
Valdība 23. februārī nolēmusi atbalstīt Ekonomikas ministrijas ieteikumus, ka pastiprinātos drošības apstākļos no 1. marta būs atļauts bēru ceremoniju organizēt arī telpās.
Līdz marta sākumam tā vēl atļauta tikai ārā, pulcējoties ne vairāk kā desmit cilvēkiem (neskaitot tos, kuri bēres nodrošina), bet ne vairāk kā no divām mājsaimniecībām. Ceremonijas laikā jālieto mutes un deguna aizsegs.

Bet no 1. marta būs atļauta ceremonija arī telpās, nodrošinot visas epidemioloģiskās prasības. Drīkstēs pulcēties ne vairāk kā desmit cilvēku (neskaitot tos, kas nodrošina bēres vai kristības), bet ne vairāk kā no divām mājsaimniecībām.

Vienlaikus saimnieciskā pakalpojuma sniedzējiem būs pienākums pakalpojuma vietā vienam apmeklētājam nodrošināt vismaz 15 m2. Tur, kur telpa ir mazāka par 15 m2, var atrasties tikai viens cilvēks. Tāpat bērēs telpās visiem jālieto sejas maska.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kuldīgas novada domes vēlēšanu rezultāti:
mani nepārsteidz
mani iepriecina
ir ciešami
mani sarūgtina
liecina par stagnāciju
liecina par uzticību pārbaudītām vērtībām
ir Ingas Bērziņas nopelns
ir partiju vājuma pazīme
mani neinteresē