Aizvērt

Martā varētu tikt atvērti mazie veikali

2021. gada 23. februārī, 19:37
Raksta autors: Alberts Dinters
Martā varētu tikt atvērti mazie veikali
Darbu pilnā apjomā martā varētu atsākt tās tirdzniecības vietas, kurām ir individuāla ieeja un kuru platība nepārsniedz 300 m2, bet jāievēro pastiprināta drošība.
Tā šodien kopsēdē lēma Ministru kabinets un Krīzes vadības padome. Vienlaikus valdība uzdeva Ekonomikas ministrijai sagatavot grozījumus, kurus izskatīt nākamajā sēdē, lemjot arī par mazo veikalu darbības atsākšanas datumu.

Galvenie nosacījumi: lai tirdzniecības vietai ir individuāla ieeja no āra jeb ielas un lai kopējā platība nepārsniedz 300 m2. (Tas nozīmē, ka joprojām klātienes tirdzniecība netiks ļauta tirdzniecības vietās lielveikalos, kā arī tur, kur platība pārsniedz 300 m2.) Būs jāievēro visas iepriekš noteiktās prasības. Vienlaikus šiem veikaliem tiks atcelts klātienē tirgoto preču ierobežojums, tātad darbu varētu atsākt jebkādu preču tirgotāji, pārdodot visas preču grupas.

Izvērtējot situāciju nozarē, secināts, ka drošas tirdzniecības princips ir sevi attaisnojis. Uzņēmēji pret visiem valdības lēmumiem izturas ar izpratni un rīkojas atbildīgi pret klientiem un darbiniekiem.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kādas ir jūsu ieceres, ko rosina pavasara iestāšanās?
Sēt sēklas stādu audzēšanai
Darbi siltumnīcā
Dārza plānošana
Apkārtnes uzkopšana
Logu mazgāšana
Pastaigas dabā
Došanās pārgājienā
Sportiskas nodarbes ārā
Gatavot maltītes ārā uz grila
Šķūnīšu, garāžu kārtošana, atbrīvojoties no nevajadzīgā