Aizvērt

Tiešsaistes mācību ekskursija Zemessardzē

2021. gada 20. aprīlī, 20:52
Raksta autors: Alberts Dinters
Tiešsaistes mācību ekskursija Zemessardzē
Foto: Alberts Dinters
21. aprīlī Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris pulkvedis Andris Rieksts tiksies ar jauniešiem, kuri piedalīsies tiešsaistes mācību ekskursijā, lai iepazīstinātu ar Zemessardzi (ZS) un 4. Kurzemes brigādi.
Kā vēsta ZS sniegtā informācija, jaunieši tiešsaistes mācību ekskursijā varēs uzzināt par to, kādus izaicinājumus zemessargi uzveic pamatapmācības nometnēs, kāds ir Zemessardzes tehniskais un kaujas nodrošinājums, kā arī par to, kādas specialitātes var apgūt Zemessardzē, kļūstot, piemēram, par inženieri, mediķi, ložmetējnieku vai sakarnieku.

Šāda ekskursija tiek rīkota, jo klātienē bērni nevar piedalīties Ēnu dienā, kura tradicionāli līdz šim ir notikusi šajā laikā.

Mācību ekskursijas dalībniekiem būs iespēja tiešsaistē tikties arī ar Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessardzi Baibu Eversoni, kura pastāstīs par ekipējumu un pienākumiem. Tiešsaistes mācību ekskursijā plāno piedalīties vairāk nekā 120 audzēkņu no Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma un Saldus tehnikuma.

Tiešsaistes mācību ekskursijas ir jauniešu biznesa un karjeras izglītības veidotājas, biedrības "Junior Achievement Latvia" iniciatīva. Tās mērķis ir sniegt skolēniem iespēju virtuāli apmeklēt uzņēmumus un iestādes visā Latvijā, lai iepazītu dažādu profesiju pārstāvju ikdienu.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.