Aizvērt

Tiekamies 3x3 salidojumā – klātienē vai attālināti!

2021. gada 10. augustā, 10:17
Raksta autors: Daiga Bitiniece, Latvijas 3x3 padomes locekle
Tiekamies 3x3 salidojumā – klātienē vai attālināti!
Šogad globālajai pasaules latviešu ģimeņu 3x3 kustībai aprit 40 gadu, un trīsreiztrīsnieki aicināti tikties salidojumā 28. augustā no 12.00 Bauskas pils estrādē vai piedalīties attālināti.
Tā būs viena intensīva, skaista diena, kurā kopīgi varēs izdzīvot līdz šim tik ierasto un ļoti gaidīto, bet kovida dēļ jau divus gadus pārcelto tradicionālo saieta nedēļu.

3×3 salidojumā darbosies ieviržu teltis, par aizvadīto laiku liecinās izstāde un atgādinās 3x3 skaņu studijas ieraksti. Notiks arī daudzinājums, būs ierastā Lailas un Jāņa Kirmušku vakara pasaciņa mazajiem utt. Un, lai būtu kopības izjūta, vairākas reizes dienas laikā iecerēta virtuāla saslēgšanās ar latviešiem no citām zemēm. Un vakara izskaņā pirmizrādi piedzīvos Montas un Armanda Jakovelu veidotā pilnmetrāžas dokumentālā filma Trīsreiztrīs. Noslēgumā, protams, danči ar iemīļotajiem 3x3 muzikantiem.

Tiešraide no salidojuma no 12.00 tiks translēta arī kustības Facebook kontā 3x3_Latvija, tādējādi notikumā attālināti piedalīties varēs arī no jebkuras vietas pasaulē. Saprotam, ka ne visi, kas vēlas, varēs būt klāt sarežģītās situācijas dēļ (piem., pielaide ar negatīviem testiem prasa visādus grūti izpildāmus ierobežojumus, Covid-19 vakcinācijas sertifikāti no trešajām Latvijā pagaidām netiek atzīti utt.).

Savukārt dokumentālo filmu Trīsreiztrīs tie, kuri piedalīsies attālināti, varēs noskatīties vimeo vietnē, pirms tam saņemot pieejas kodu. Tātad, ja vēlaties to redzēt, piesakieties e-pastā: 3x3salidojums@gmail.com! (Bet, iespējams, jau septembrī filmu demonstrēs LTV 1.)

Šis e-pasts paredzēts arī saziņai ar salidojuma organizatoriem Cekuļu ģimeni, rodoties jebkuram ar sarīkojumu saistītam jautājumam.

Vēl daži praktiski apsvērumi un ieteikumi tie, kas paredzējuši būt Bauskas estrādē.

Salidojuma vietā darbosies kafejnīca. Vakariņas visiem būs kopīgas, tāpēc ieteicams ņemt līdzi savu bļodiņu un karoti, kā arī seģeni savām ērtībām.

Salidojumam iepriekš noteikti jāpiesakas e-pastā: 3x3salidojums@gmail.com vai aizpildot anketu https://ieej.lv/aizpildi3x3 . Tad arī katrs saņems apstiprinājumu un konta numuru, uz kuru līdz 25. augustam pārskaitīt dalības maksu (5 eiro no personas, 10 eiro kodolģimenei).

Uz pasākumu autobuss izbrauks no Rīgas 10.50 un, atgriežoties no Bauskas, 22.00. un 24.00. Ja vēlaties braukt ar kopējo autobusu, lūdzu pieteikties līdz 20.augustam e-pastā: 3x3salidojums@gmail.com. Cena par autobusu 6 eiro abos virzienos.

Un, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, ieeja pasākumā tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu (personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā to izslimojušas ). Tas attiecas arī uz bērniem no 12 gadu vecuma. 


Bauskas pils estrāde.
Kadri no topošās dokumentālās filmas Trīsreiztrīs.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Viesstrādnieki Latvijā ierodas:
peļņas nolūkos
bēgot no savas valsts režīma
tāpēc, ka ir laimes meklētāji
tāpēc, ka Latvija liekas labklājības zeme
šejienes klimata dēļ
cita iemesla dēļ