Aizvērt

Var pieteikties auto-foto orientēšanās pasākumam

2021. gada 15. novembrī, 20:37
Var pieteikties auto-foto orientēšanās pasākumam
18. novembrī notiks un interesenti var pieteikties patriotiskam auto-foto orientēšanās pasākumam “Stūrē Lāčplēši”. Dalībnieki ar auto apceļos un iepazīs ar Latvijas militāro vēsturi saistītas vietas Kuldīgas un Saldus novados, informē Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde.
Var pieteikties var līdz 16. novembrim ieskaitot Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes feisbuka lapā. Katrai komandai izsniegtajā kartē pēc fotogrāfijām būs jāatrod vairāki kontrolpunkti, kā arī jāveic citi uzdevumi, piemēram, jāsacer patriotisks dzejolis. Pēc uzdevuma izpildes kontrolpunktā jāuzņem fotogrāfija, kurā redzams vismaz viens no komandas dalībniekiem, tā jāievieto feisbukā vai instagramā, jpievienojot tēmturi #StūrēLāčplēši, lai organizatori varētu pārliecināties, ka visi kontrolpunkti ir apmeklēti un uzdevumi izpildīti. Pasākuma maršruta garums ir ap 140 km un iespējamais distances veikšanas laiks 3–4 stundas. Uz balvu loterijas veidā varēs pretendēt komandas, kas būs izpildījušas visus uzdevumus. Uzvarētāju paziņošana notiks Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes feisbuka lapā 18. novembrī pēc 19.00.

Auto-foto orientēšanos organizē Zemessardzes 4. Kurzemes brigāde sadarbībā ar Jaunsardzes centru, O. Kalpaka muzeju un piemiņas vietu Airītes, Kuldīgas novada muzeju un Skrundas tūrisma un uzņēmējdarbības atbalsta centru.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Ko jūs darāt, sajūtot saaukstēšanās pazīmes:
Stiprināt imunitāti ar vitamīniem, uztura bagātinātājiem
Izvairāties no kontaktēšanās ar citiem cilvēkiem un publisku vietu apmeklēšanas
Ārstējaties mājas apstākļos
Pastiprināti sekojat līdzi saslimšanas simptomiem
Konsultējaties ar ārstu
Aptiekā prasāt palīdzību farmaceitam
Paši pieņemat lēmumu, kā ārstēties vai kādus medikamentus lietot
Informāciju un padomus par ārstēšanās metodēm meklējat internetā