Aizvērt

Sigitas Vaivades vietā nāk Raits Valters

2022. gada 16. jūnijā, 17:08
Raksta autors: Inta Jansone
Sigitas Vaivades vietā nāk Raits Valters
Kuldīgas novada domes ārkārtas sēdē 16. jūnijā par deputātu apstiprināts Raits Valters, jo Sigita Vaivade (Nacionālā apvienība (NA) “Visu Latvijai/Tēvzemei un brīvībai”/LNNK) uzrakstījusi iesniegumu, ka vēlas mandātu nolikt.
S.Vaivade bijusi deputāte 13 gadus, un viņa nolēmusi pilnvaras nolikt nekavējoties, pamatojot ar to, ka grib vairāk laika veltīt ģimenei un darbam mežā. Domes priekšsēde Inga Bērziņa pateicās S.Vaivadei par darbu, jo viņa daudz ieguldījusi novada attīstībā, piedalījusies diskusijās par dažādiem jautājumiem, viņai bieži bijuši priekšlikumi.

R.Valters šajā vēlēšanu sarakstā bijis trešajā vietā. Viņš apstiprināts arī attīstības komitejā. Par šādu pagriezienu televīzijas operators juties pārsteigts: „Man viss vēl jāpārdomā, jo ir daudz darba – nevaru apsolīt, ka katru ceturtdienu būšu Kuldīgā. Šobrīd braucu uz Saldu, pēc tam uz Latgali – daudz jābraukā pa Latviju. Nezinu, vai šīs lietas varēšu savienot.”

Sociālo, izglītības un kultūras lietu komitejā, kur tāpat darbojās S.Vaivade, turpmāk strādās NA deputāte Kristīna Ansone.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Vai vajadzētu saīsināt skolēnu vasaras brīvlaiku?
Jā, varēs izlīdzināt mācību slodzi
Vecākiem izdevīgi, mazāk raižu, kur likt bērnu vasarā
Nē, viņiem vasarā kārtīgi jāatpūšas
Muļķīgi, jo jau maijā viņus grūti skolā noturēt
Man tas nav aktuāli