Aizvērt

Starp labākajiem arī trīs mūsu novadu projekti

2017. gada 24. martā, 01:00
Raksta autors: Eduards Skabis
Starp labākajiem arī trīs mūsu novadu projekti
"Sabiedrības ar dvēseli – Latvija" projektu konkursa noslēgumā Līvānos – četri kabilnieki, projekta grupas pārstāvji: Eduards Skabis, Līga Bergmane, Anita Zēberga un Irina Graudiņa.
Foto: Eduards Skabis
Apvienība "Sabiedrība ar dvēseli – Latvija" (SDL), kas darbojas Latvijas Pašvaldību savienības paspārnē, 18. martā Līvānos cildināja visu novadu projektu konkursu labākos darbus pērn.
No Kurzemes 68 projektiem godalgotas vietas ieguva arī trīs no mūspuses. Tie ir Durvis uz Alsungu Alsungas novadā, Kurmīša Otto meistarklases Skrundas novadā un Kabiles skolas pārziņa Roberta Filholda kapa vietas sakārtošana Kuldīgas novadā. Balvas pasniedza pašvaldību apvienības SDL valdes priekšsēdis Edvīns Bartkevičs un Nīderlandes fonda KNHM pārstāvis Latvijā Niko Opdams. Nolemts, ka šīgada noslēgums būs Kuldīgā.

Kā pastāstīja Kurzemes koordinatore, Kuldīgas novada domes priekšsēdes vietnieka palīdze Evita Pētersone, ir jau iecere par krāšņu un daudzpusīgu pasākuma scenāriju, ar kuru visus novadus sagaidīt pilsētā ar dvēseli, talkā tiks aicināti arī suiti.
Apvienībā SDL ietilpst visas pašvaldības, kurās ar iedzīvotāju un sabiedrisko organizāciju iniciatīvu pērn realizētas 515 ieceres (18 pašvaldībās konkurss netika rīkots).

Projektu konkursa galvenais mērķis ir ar katru paveikto darbu iegūt sakoptāku vidi, dažādojot ikdienu ar interesantiem pasākumiem un kopā veidot attieksmi, kādai jābūt saimniekiem savā zemē.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Viesstrādnieki Latvijā ierodas:
peļņas nolūkos
bēgot no savas valsts režīma
tāpēc, ka ir laimes meklētāji
tāpēc, ka Latvija liekas labklājības zeme
šejienes klimata dēļ
cita iemesla dēļ