Aizvērt

Katru gadu aizvien plašāk

2017. gada 30. augustā, 02:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Katru gadu aizvien plašāk
Kuldīgas jauniešu dienā dziedātāja Agnese Rakovska kopā ar tēti Aivaru Rakovski muzicēja un dalījās dzīves pieredzē.
Foto: Lāsma Reimane
„Mūsu mērķis ir šo pasākumu audzēt aizvien lielāku. Apmeklētāju bija daudz, katrs varēja iesaistīties un atrast kaut ko sev,” tā par Kuldīgas jauniešu dienu 26. augustā teica novada bērnu un jauniešu centra jaunatnes lietu speciāliste Ieva Kaltniece.
Jaunieši varēja piedalīties meistarklasē kopā ar dīdžeju Ziggy, pagalmā veidot lielizmēra Kuldīgas grafiti kopā ar mākslinieku Renāru Cauni, noteikt savu baiļu līmeni, apmeklējot spēles Escape Room telpu. Varēja arī satikt dziedātāju Agnesi Rakovsku. „Vērtības sakņojas pamatskolā un ģimenē, kura piedāvā savu skatījumu uz dzīvi,” teica A.Rakovska. Manā ģimenē bija tāda vide, kurā es varēju realizēties, jo tētis ir mūziķis. Es ceru, ka jums apkārt ir radi, draugi, kuri iedrošina un jūsu idejas atbalsta.”

Kuldīdzniece Akvelīna Klampe: „Vēl nebiju bijusi jauniešu mājā, tāpēc šī ir laba iespēja to apskatīt. Zināju, ka būs tikšanās ar Agnesi Rakovsku, tāpēc nācu, un tā bija ļoti interesanta.” Kuldīdznieks Roberts Ķesberis: „No rīta piecēlos un izdomāju, ka jānāk apskatīt, kas šeit notiks, jo ielās biju redzējis plakātu. Es bērnu un jauniešu centrā apmeklēju skatuves runas pulciņu.”

Emīlija Studente un Sanija Rancāne par pasākumu uzzinājušas internetā. Abas meitenes dejo vienā no BJC pulciņiem. „Šādas dienas ir vajadzīgas, jo tās ir interesantas un domātas tieši jauniešiem. Mums te ir, ko darīt,” teica Sanija.

Kā pēc tam atzina BJC darbiniece I.Kaltniece: „Šogad popularizējām jauniešu māju, nākamgad formāts būs citādāks. Pagājušogad bija ekstrēmā sporta sacensības, šogad – sports, māksla, mūzika.”
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:

Lūdzu autorizējies, lai komentētu.
Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: redakcija@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Ko jūs darāt, sajūtot saaukstēšanās pazīmes:
Stiprināt imunitāti ar vitamīniem, uztura bagātinātājiem
Izvairāties no kontaktēšanās ar citiem cilvēkiem un publisku vietu apmeklēšanas
Ārstējaties mājas apstākļos
Pastiprināti sekojat līdzi saslimšanas simptomiem
Konsultējaties ar ārstu
Aptiekā prasāt palīdzību farmaceitam
Paši pieņemat lēmumu, kā ārstēties vai kādus medikamentus lietot
Informāciju un padomus par ārstēšanās metodēm meklējat internetā