Aizvērt

Viss svarīgākais – interaktīvajā stendā

2017. gada 25. septembrī, 06:00
Raksta autors: Lāsma Reimane
Viss svarīgākais – interaktīvajā stendā
Moderns informācijas stends Pārventā pie kafejnīcas "Pīlādzītis" ļauj uzzināt, kurp Kuldīgas novadā aiziet vai aizbraukt, ko redzēt, kur paēst un nakšņot.
Foto: Lāsma Reimane
Kuldīgā, vecā tilta galā pie kafejnīcas "Pīlādzītis", atklāts mūsdienīgs informācijas stends, kas Kuldīgas novada iedzīvotājiem un viesiem sniedz plašu informāciju par šeit apskatāmo.
Kuldīgas aktīvās atpūtas centra vadītājs Artis Gustovskis skaidro, ka stends pilnīgi pabeigts pagājušonedēļ. Tajā ērti var saņemt informāciju par gaidāmajiem pasākumiem, apskates objektiem visā novadā, naktsmītnēm un restorāniem, kartē var viegli orientēties un atrast vajadzīgo adresi. Informācija par pilsētu un novadu ir latviski un angliski, bet par galvenajiem objektiem un tūrisma iespējām – latviešu, krievu, angļu un vācu valodā. Stends pieejams visu diennakti. Tas ierīkots projektā Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai. Koordinators Matīss Upītis pastāstīja, ka dokumentu izstrāde, vadu ievilkšana un stends izmaksājusi 10 600 eiro.

M.Upītis izklāsta arī tuvākos plānus: „Ceru, ka oktobrī sāks darboties, manuprāt, ļoti vērtīga Kuldīgas mobilā lietotne, kas pašlaik vēl tiek izstrādāta. Ērti pārskatāmā veidā tur būs svarīgākās tūrisma vietas, restorāni, kafejnīcas. Tā palīdzēs vajadzīgo pilsētā atrast. Cilvēki varēs bez maksas to lejupielādēt no elektronisko lietotņu veikaliem Google Play un App Store. Būs pieejams arī audiogids.”


Projekts Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai (HANSA)
• Tas tiek īstenots ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda Centrālās Baltijas savienības programmas atbalstu.
• Tā nolūks – iedzīvināt vēsturiskās Hanzas savienības mantojumu.
• Tajā sadarbojas 11 Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas partneru.
• Projekts ilgst no 2015. gada oktobra līdz 2018. gada decembrim.
Komentāri
Pašlaik komentāru nav!
Pievieno jaunu komentāru:Aicinājums
Ja jums ir interesanta informācija par kādu notikumu (vai jau notikušu, vai gaidāmu), dodiet ziņu mūsu portāla redakcijai: aiga.blumberga@kurzemnieks.lv.
Aptauja
Kā vērtējat policiju darbu Kuldīgā?
Labi strādā abas policijas.
Labi strādā pašvaldības policija.
Labi strādā Valsts policija.
Neviena nestrādā labi.
Mani tas neskar.
Kurzemnieks Horoskopi